Skocz do zawartości
Forum

Ospałość po marihuanie


Gość zoxator

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. jakies 5 dni temu zapalilem z kolesiami marihuane i do tego byl allkohol zapalilismy bylo oki smienisze a na 2 dzien czulem sie normalnie. ale jakies 2 dni temu wypalilismy z jakies 2 lufki na 3 osoby... dodam ze palilismy to samo co za 1 razem tylko ze bez alkoholu. zapalilismy i ja totalnie sie wylaczylem z zycia. nie mialem sily na nic. nawet sie ruszac, mowic nic mi sie nie chcialo. najgorsze jest to ze minely juz z 2 dni od tamtego wydarzenia a ja dalej ledwo zyje. caly czas chce mi sie spac, jestem taki "osowiały" i zmulony. dodam ze przy zaciagneiu sie chyba troche podraznilem sobie drogi oddechowe bo ostro mnie gryzlo i do tej pory jeszcze troche mnie pali. co z tym zrobic, czemu sie tak czuje. czy udac sie do lekarza?

Odnośnik do komentarza
Gość liolekfrfrfrfrf

myślę, że powinieneś się udać do lekarza - być może to wina tego,że zapaliłeś, a może po prostu to jakaś infekcja wirusowa. Pytanie też, czy na pewno wiesz co paliliście, bo z narkotykami bywa róznie, ktoś coś do nich dodaje, nie przyznaje się do tego a później takie efekty. PozdrAwiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...