Skocz do zawartości
Forum

Wizyta u ginekologa z mężem


Gość monka129

Rekomendowane odpowiedzi

Wypada,jeśli jesteś w ciąży i mąż chce np.zobaczyć dziecko na usg za Twoja zgodą,
jeśli jest to wizyta kontrolna ,to mąż może posiedzieć w korytarzu lub w samochodzie jeśli już w ogóle przyjedziecie razem,
wyobraź sobie jaki byłby tłok jakby każda przychodziła z partnerem:P

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza
Gość monka129

[quote="monka129"]wszystko zalezy od lekarza na jakiego sie trafi ale strach i trauma jest dalej zostało z młodosci dlatego panicznie sie boje isc sama wiec maż moze byc ze mna na wizycie i nawet przy samym badaniu i lekarz nie moze mu tego zabronic

Odnośnik do komentarza
Gość AdaToNieWypada

Ja chodzę sama do ginekologa, nie wyobrażam sobie aby lekarz miał mnie poniżyć. Nie pozwoliłabym sobie na to. Nie podoba Ci się sposób badania, odzywki czy komentarze to mówisz o tym prosto i otwarcie. Jak nie skutkuje to idziesz do przełożonego.... ale wiem że są kobiety które mają z tym problem, jeśli nie umiesz sama siebie obronić i daje się poniżać to rzeczywiście lepiej żebys szła wszedzie z mężem...

Odnośnik do komentarza
Gość Trędowata Jolka

monka129
wszystko zalezy od lekarza na jakiego sie trafi ale strach i trauma jest dalej zostało z młodosci dlatego panicznie sie boje isc sama

Wszystko zależy na jakiego się trafi. Ja chodzę do takiego, który jest bardzo delikatny i naprawdę potrafi dobrze prześwietlić kobiecy otwór. Grunt to się nie nakręcać, a dać dla ginekologa swobodnie pracować.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...