Skocz do zawartości
Forum

Czy mogę być w ciąży? Proszę o pomoc !


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zacznę od tego,że kochałam się ze swoim chłopakiem bez zabezpieczenia. ( Było to 13.02.2016) Do wytrysku doszło po za pochwą, niestety troszkę pociekło mi na miejsce intymne. Cztery dni potem dostałam plamienie ( nie był to okres ponieważ byłam tydzien już po okresie). Plamienie trwało 7 dni. ( Były to ciemno brązowe plamienia i nie były obfite.) Teraz miesiączke powinnam dostać 4 marca. Nigdy nie miałam plamienia takiego. Proszę o radę. I czy jest duze ryzyko ciązy.

Odnośnik do komentarza

Ja miałam raz plamienie w dniach płodnych, trwało tak około 5 dni. Czytałam że to jest spowodowane gwałtownymi spadkami i wzrostami hormonów (dokładnie nie pamiętam ale mniej więcej tak to zrozumiałam). innym razem też miałam ale krócej i to tylko ze dwa dni takiego brudnego śluzu. W każdym razie dwie takie sytuacje w ciągu kilku lat. Czytałam, że to nie jest niebezpieczne i częściej się pojawia w okresie dojrzewania i menopauzy ale u kobiet w pełni wieku tez się może trafić.

Plamienia i krwawienia na które trzeba zwracać szczególną uwagę to te które się pojawiają w przypadkowych dniach cyklu. Ale nie zaszkodzi się skontaktować z lekarzem jakby sie to pojawiło ponownie.

Co do ciąży to trochę za wcześnie na objawy, ale nie należy tego wykluczać, ale też nie trzeba sie specjalnie nakręcać skoro jeszcze nie ma jej terminu.

Odnośnik do komentarza

Szansa jest, dlatego powinnaś zrobić test ciążowy lub iść do ginekologa jeśli w ciągu kilku dni nie dostaniesz okresu, ale może się też opóźnić ze względu na to, że teraz się stresujesz. Na ciążowe mdłości jest zdecydowanie za wcześnie, znowu stawiałabym na stres, a ból zębów może wynikać z nadwrażliwości albo być jednym z objawów początków grypy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...