Skocz do zawartości
Forum

Brak okresu.


Gość gość45

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gość45

Witam ;) Dziś jest 18 dzień jak spóźnia mi się okres. Wcześniej był on regularny, chociaż poprzedni spóźnił mi się 3 dni. Odczuwam pobolewanie lewego jajnika, 2 razy był to taki ból jakby ktoś go wyrwał. Nie mam żadnych innych objawów. W tym roku dosyć często miałam zapalenie pęcherza (brałam Furagin), jednak od 3 tygodni sie nie pojawił. Dodam, że był stosunek przerywany. Zrobiłam dwa testy, pierwszy negatyw (po tygodniu), w drugim (po 1,5 tygodnia) była blada, widoczna tylko pod światło szara kreska. Czy jestem w ciąży?

Odnośnik do komentarza
Gość gość45

Bardzo się tego obawiam. Od paru dni staram się badać szyjkę macicy i z moich obserwacji wynika, że jest ona nisko, twarda i otwarta, a wczoraj była bardzo wysoko i twarda (nie mogłam określić czy otwarta/zamknięta, gdyż ledwo byłam ją w stanie sięgnąć). Dodatkowo, również schudłam, przez stres związany z prawdopodobną ciążą. A co do drugiej kreski, to była ona już widoczna w momencie siusiania na pasek testu, dlatego też było to dla mnie dziwne. Czytałam też, iż niektóre takie testy posiadają ledwo widoczne paski, w których jest umieszczony odczynnik, gdzie w odpowiedniej sytuacji powinien zabarwić się na różowo/niebiesko, w zależności od rodzaju testu. Jestem już umówiona do lekarza, jednak bardzo się boję...

Odnośnik do komentarza
Gość Mija10.07

Myślę że lekarz nie wiele Ci powie jeśli będzie to ciąża to bardzo wczesna jeszcze. Najlepiej iść do lekarza po 8 tygodniu wtedy słychać już serduszko i lekarz będzie mógł ze 100% pewnością potwierdzić ciążę

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...