Skocz do zawartości
Forum

nie mam pieniedzy jestem w ciazy


Rekomendowane odpowiedzi

Byłąm z facetem ponad 5 lat w zasadzie juz na poczatku ze soba zamieszkaliśmy, wydawało sie ze mnie kocha i swiata poza mna nie widzi jak sie okazało po 5 latach zdradzil mnie z kobieta ktora ma meza 2 dzieci i 40 lat ( ja mam 23 ) rozstalismy sie , i to byl poczatek. Okazało sie ze jestem w ciazy, wiec wybaczylam mu i wprowadzilam sie do jego nowego mieszkania a w moim zamieszkal moj schorowany dziadek ktorym sie opiekuje, jest chory na raka w zasadzie juz wszystkiego. Ponownie odkryłam konta na portalach towarzyskich, kontakty z jakimis paniami, i to ze skoki w bok byly przez cały nasz zwiazek. Nie potrafie z nim byc, pozatym on nawet nie okazuje skruchy wrecz przeciwnie jest oschly hamski. Ja teraz nie mam gdzie wrocic nie mam juz pracy bo zwolnilam sie przez ciaze, a nie mialam tam zadnej umowy. Nie mam nic nie chcce byc z nim na sile wiem ze zawsze bedzie zdradzal, i nie potrafie usunąc dziecka bardzo je kocham mimio ze to dopiero 3 miesiac. wiem ze gdybym usunela moje zycie wrocilo by do normy zawsze sama na siebie zarabialam i dawalam rade, ale nie potrafie zabic swojego dziecka. co mam robic ? Bo jedyne rozwiazanie jakie widze to rzucic sie z mostu..
:(

Odnośnik do komentarza

A z dziadkiem mogła byś zamieszkać? Skoro i tak się nim opiekujesz? A jeśli chodzi o pieniądze to jako bezrobotna dostaniesz 1000, to 500 też bo nie masz dochodów , alimenty od tego idioty bo inaczej go nazwać nie można. Poszukaj jeszcze w necie innych sposobów pomocy.

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza
Gość Ula8585

Jest jeszcze kwestia alimentów w trakcie ciąży i na dziecko. Nie wiem jak z uznaniem dziecka ale najlepiej jak byś uzyskała poradę prawną od specjalisty. Tutaj jest link miejsc gdzie możesz uzyskać darmowa poradę prawną. W wielu miejscach można otrzymać też pomoc psychologiczna rzeczowa lub ogólnie pomoc w rozeznania co możesz zrobić
http://pytaniaiodpowiedzi.pl/bezplatne-porady-prawne-lodz/

Odnośnik do komentarza
Gość Mija10.07

Nowy zasiłek 1000 zł jest comiesieczny także dla osób bezrobotnych! Zarejestruj się w urzędzie pracy, będziesz miała ubezpieczenie, żeby bez problemu iść do lekarza albo rodzic do szpitala ;)

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek1512

A rodzice Ci nie pomogą? Przecież to w końcu Twoi rodzice, może mogłabyś do nich wrócić? Nie usuwaj żadnej ciąży, bo to głupota! Dasz sobie radę, a tym idiotą się nie przejmuj, będzie jeszcze żałował, że Cię stracił, a inne kobiety z którymi będzie, będą żałowały, że dały się takiemu gnojowi! Głowa do góry i się nie przejmuj!

Odnośnik do komentarza
Gość Rudzawka

Ogólnie takie sytuacje oczywiście się zdarzają i z tego co mi wiadomo osoby które pracowały w Niemczech na pewno mogą liczyć na różnego rodzaju zasiłki. Myślę, że bardzo fajnie o tych sprawach napisano w https://www.globelus.pl/zasilek-rodzinny-w-niemczech-kindergeld-wszystko-co-musisz-wiedziec i jak najbardziej takie informacje mogą być niezwykle cenne.

Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim musisz wiedzieć, ze jesteś bardzo dzielna i z pewnością sobie poradzisz 🙂 Po drugie, skorzystaj z pomocy prawnika. Nie wiem, skąd jesteś, ale w Gliwicach działa Legaleo - Kancelaria Wojas Pawlak. Alimenty to ich specjalność i jestem pewna, że wywalczą dla Ciebie to, co Wam się należy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...