Skocz do zawartości
Forum

Randki w domu z nowopoznanym facetem


Gość ona333

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o poradę w pewnej sprawie. Poznałam niedawno faceta (30 lat). Ja wynajmuję sama mieszkanie, a on mieszka z rodzicami. Spotkaliśmy się kilka razy w barze/klubie, a teraz on tylko zagaduje ze chce przyjśc do mnie do domu. Zawsze w porze wieczorowej i z alkoholem. Za każdym razem odmawiam, bo chyba dorosły facet powinien miec więcej pomysłów na spędzanie czasu z dziewczyną niż tylko jak dostac się do jej domu? Co o tym sądzicie? Czy to ja jestem nieuprzejma, czy on bezczelny?

Odnośnik do komentarza
Gość Jakubbbb

A co w tym złego, że facet w końcu chciałby spotkać się u Ciebie w domu wieczorem przy alkoholu z kolacją? (u niego są rodzice, więc wiadomo jak to jest). Może daj jemu i sobie szansę. Przecież też nie można (a przynajmniej jest to dziwne) wiecznie spotykać się tylko w knajpie czy kinie. Moim zdaniem spotkania w domu są naturalnym dalszym pogłębieniem relacji.... o ile sama też tego chcesz.

Musisz sama sobie odpowiedzieć na pytanie kim on aktualnie dla Ciebie jest. Jeśli zamierzasz mieć w nim tylko znajomego to daj to mu jakoś do zrozumienia. Jeśli widzisz w nim kogoś więcej to czemu się nie spotkać w domu.

p.s- Pisze to jako facet mniej więcej w jego wieku.

Odnośnik do komentarza

Problem w tym, ze on mnie nigdy nie zaprosił do żadnego kina, ani w żadne inne miejsce. Spotkaliśmy się 3 razy tylko w klubie i on od początku sugerował że najlepiej zakończyc spotkanie w domu o 5 rano. Nie dzwoni tez do mnie, tylko pisze smsy. Nie proponuje zadnego spotkania, no chyba, że u mnie. Nie wiem, może to dziwne, ale trochę głupio zapraszac do domu kogoś, kogo nie znam.

Odnośnik do komentarza
Gość DarkRivers

Cóż, skoro już na pierwszym spotkaniu zaproponował kolacje ze śniadaniem, to już można domyślić się o co mu tylko chodzi.(y) Zrobisz co uznasz za słuszne, ale ja uważam, że taki facet się Ciebie długo nie utrzyma.

Odnośnik do komentarza
Gość facet555

jeżeli na pierwszym spotkaniu odrazy zaproponował ci wizytę u ciebie i wyjście o 5 rano tak dosłownie jak piszesz to wiadomo o co mu chodziło.
Ale w końcu spotkał się z tobą ponownie więc jednak nie tylko chciał cię przelecieć bo typ który szuka kobiety na numerek w klubie jak widzi, że nic z tego nie będzie to szuka następnej. Zatem być może po prostu długo nie był z żadną i pospieszył się z rzuceniem ci propozycji bo się napalił. Dalsze losy zależą od ciebie czy ci się podoba i spróbujesz czy nie. Pewnie się wstydzi zaprosić ciebie do siebie bo mieszka z rodzicami. Jak nie dzwoni to zadzwoń ty pierwsza skoro już smsujecie sobie i zobaczysz czy on wtedy zacznie potem dzwonić do ciebie czy dalej cie będzie smsy wysyłał tylko to wtedy wiadomo, że nie traktuje tego poważnie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli jesteś nastawiona na podryw i łóżko, to zaproś go do siebie. Jeśli zaczynasz myśleć o nim poważnie, to porozmawiaj z nim. Powiedz, że aby iść z kimś do łóżka, musisz go najpierw poznać, a do tego potrzebne są zwykłe spotkania, jakieś rozmowy itd.
Jeśli mu ma tobie zależy, to zacznie się starać. Jeśli myśli tylko o seksie, to zwieje, ale za to ty będziesz miała jasną sytuację.

Odnośnik do komentarza

po ostatnich wydarzeniach zwiazanych z kajetanem p, to chyba warto sie nie dwa razy zastanowic, nad takimi wizytami, a co najmniej z 3 razy ... przezciez to moze byc podobna sytuacja,naprawde musicie sobie zdawac sprawe, ze nie wiecie kto tak naprawde jest ta nowa osoba, takze wydaje mi sie, ze lepiej spotkac sie gdzies na neutralnym terenie, a dopiero potem myslec o domu, najlepiej to i tak go dokladnie poznac, a dopiero potem zapraszac,no bo nie wiadomo w ogole, co to moze byc za swir, miejscie to dziewczyny na uwadze

Odnośnik do komentarza
Gość Magda. N

Dziwna ta relacja. Nie dzwoni, nigdzie Cię nie zaprosił. Byliście tylko w klubie, jak dla mnie to trochę za mało, żeby proponować dziewczynie alkohol i pchać się na siłę do jej mieszkania. Na propozycje spotkania, która oczywiście Ty inicjujesz ma ochotę, ale tylko u Ciebie w domu do tego wieczorem. Hmmm skoro chciałby Cię lepiej poznać mógłby sam zaprosić Cię na piwo czy jakaś kolacje, nawet na spacer po parku. Daj sobie spokój, gołym okiem widać ze facet myśli o jednym, jak się zabawić. Do tego ma dziewczynę z wolna chata. Warunki rewelacyjne.

Odnośnik do komentarza

Nie jest niegrzecznym odmówić obcej osobie zaproszenia do domu. Za to jest niegrzeczne próbować się wprosić do kogokolwiek.
Absolutnie jego zachowanie jest dla mnie podejrzane. Ja bym go olała po prostu. Chociaż pewnie po 2 takim pytaniu z jego strony bym się wprost zapytała czemu tak mu zależy żeby się do mnie wprosić. Niech powie wprost. Jak chce pobzykac to powinien mieć chociaż jaja żeby potrafić o tym powiedzieć;)
A rzeczywistość jest taka ze dużo swirow po tym świecie chodzi i nawet jeśli to ma być numerek na jedna noc to przynajmniej powinien udowodnić ze nie jest swirem.
Btw. Nie bez powodu 30 latek z rodzicami mieszka. Wiadomo finansowo w dzisiejszych czasach ciężko ale nadal podejrzane.

Odnośnik do komentarza
Gość spookey_gfg

VolvoBMW
po ostatnich wydarzeniach zwiazanych z kajetanem p, to chyba warto sie nie dwa razy zastanowic, nad takimi wizytami, a co najmniej z 3 razy ... przezciez to moze byc podobna sytuacja,naprawde musicie sobie zdawac sprawe, ze nie wiecie kto tak naprawde jest ta nowa osoba, takze wydaje mi sie, ze lepiej spotkac sie gdzies na neutralnym terenie, a dopiero potem myslec o domu, najlepiej to i tak go dokladnie poznac, a dopiero potem zapraszac,no bo nie wiadomo w ogole, co to moze byc za swir, miejscie to dziewczyny na uwadze

Święta racja. Teraz to tylko ruchanie z typami jeśli rodzice/znajomi są za scianą i mają dany cynk żeby sprawdzić czy żyjesz. Nastały okrutne czasy - alkohol, narkotyki, znieczulica rodziców i otoczenia doprowadziły ludzkość i polską dzietność do krawędzi upadku :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...