Skocz do zawartości
Forum

Okłamywanie rodziców i potajemne spotykanie się z chłopakiem


Gość z...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, za 6 miesiecy koncze 18 lat.Majac prawie 17 lat spotykalam sie z chlopakiem majacym22 lata przez5 miesiecy(pod wiedza rodzicow)a pozniej przez nastepne4w tajemnicy przed rodzicami,Rodzice zakazywali mi sie z nim spotykac poniewaz nie odpowiadal im wiek,glownym powodem bylo tez to,ze siedzial u mnie do12 w nocy w pewien weekend. Duzo z nim przezylam(nie chodzi o seks)a chyba nie ma szans ze strony rodzicow,boje sie z nimi porozmawiac,ciagne to juz nastepne 2 msc,nie chce juz klamac.pomocy

Odnośnik do komentarza
Gość Wiciokrzew

Powinnaś powiedzieć, na spokojnie im wytłumaczyć. Możesz też poprosić chłopaka oto aby z nimi pogadał. Pewnie boją się, że szybko zajdziesz w ciążę i nie pójdziesz na studia. Musisz im to wyjaśnić, uspokoić.
może mają także inne powody dla których nietolerują Twojego chłopaka? Może wiedzą coś o nim czego TY nie wiesz?

Odnośnik do komentarza

A czy próbowałaś z nimi rozmawiać już? Czy rodzicom wyłącznie przeszkadza w Twoim chłopaku epizod związany z jego przebywaniem u Ciebie do późnych godzin? Myślę, że jeśli jesteście pewni swojego związku to możecie porozmawiać razem z Twoimi rodzicami. Może taka wspólna rozmowa Twojego chłopaka i rodziców uspokoi ich i przekonają się do niego. Rodzice się wyłącznie martwią, że chłopak Cię wykorzysta i zrani. Każdy rodzic martwi się i chce jak najlepiej dla swojego dziecka. Jednak nie każda decyzja rodzica wychodzi na dobre w odniesieniu do relacji rodzic-dziecko.

Odnośnik do komentarza

Klasyka. Rodzice zakazując Ci spotkań z chłopakiem osiągają zupełnie odwrotny efekt. Przykro mi się zrobiło i współczuję Ci. Twoi rodzice nie mogą pogodzić się z tym że nie są dla Ciebie już najważniejsi. A to normalne. Pewnie masz poczucie winy spotykając się z chłopakiem. Wiesz ja będąc matką nie pojmuję jak możnanie lubić osoby, która kocha i szanuje moje dziecko. Jak Twój chłopak Cię traktuje? Tylko tak szczeże.

Odnośnik do komentarza
Gość pa_szczak

A czy nie bierzesz w ogóle pod uwagę tego, że może Twoi rodzice mają rację i wiedzą, co robią. Oni się o Ciebie boją i chcą Cię chronić.
Za moment będziesz pełnoletnia i wtedy i tak zrobisz, co chcesz. W sumie i tak to już robisz. Czy jesteś pewna swojego chłopaka ? Jeśli tak to niech miłość rozkwita ale oby się to nie skończyło potem scenariuszem w stylu "samotna mama" czy coś w tym rodzaju.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem jesli chlopak jest porzadny (chodzi na studia mysli o podjeciu pracy nie lazi dzien w dzien nawalony pod blokiem albo nacpany) to rodzice przesadzaja lepiej dla kobiety jak ma starszego partnera dla siebie niz mlodego gnojka.Od sexu i tak cie nie ustrzegą bedziesz chciala to zrobić to czy im sie podoba czy nie i tak to zrobisz.....A jak im sie nie spodobalo ze siedzial do pòłnocy to mogli jemu i tobie to powiedziec a nie zakazywac spotkań.Wlasnie o to chodzi ze dzisiejsi rodzice nie umieja rozmawiac z wlasnymi dziecmi.Za 6 miesiecy bedziesz pełnoletnia i tez ci beda zakazywac nic sie nie zmieni.Jak sie boja ze zajdziesz w ciaze to trzeba im wytlumaczyc ze umiecie sie zabezpieczac.

Odnośnik do komentarza
Gość DarkRivers

Dopelfinger1982 bo u nas w kraju właśnie przyjęła się taka moda, że mężczyzna z reguły wybiera sobie do życia o kilka lat młodszą od siebie. Zresztą powiedz sam:) Jak byś miał do wyboru mamuśkę, bądź młodszą o kilka latek od siebie taką seksowną lolitkę, to którą byś wybrał? Ja np... wolałbym tę drugą :-)

Odnośnik do komentarza

Masz prawie 18 lat, a Twoi rodzice nie pozwalają Ci się spotykać z chłopakiem? To chore. Ja w tym wieku jeździłam do chłopaka np. na całe wakacje, bo mieszkał kilkadziesiąt km ode mnie. Twoi rodzice nie są normalni. Poznaj ich bliżej z chłopakiem, niech przekonają się do niego. I wytłumacz im, że nie jesteś już dzieckiem, tylko młodą kobietą.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...