Skocz do zawartości
Forum

Guz mózgu ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od dłuższego czasu przejawiają się u mnie objawy guza mózgu.. tzn podwyższone ciśnienie mimo że biore swój lek na nadciśnienie rano pobolewanie głowy jest to taki lekki ból trudny do zlokalizowania, mdłości, senność mimo że staram się spać więcej niż normalnie, jestem agresywny, jestem osłabiony (jak bym był pijany) no i ostatnie to wczoraj przy kaszlu strasznie zabolała mnie głowa ból utrzymywał się przez kilka sekund i ustał... mogę mieć guza ? Czy może to objawy jeszcze czegoś innego ?

Odnośnik do komentarza

Może po prostu źle dobrane leki na nadciśnienie. A skąd ono się wzięło w tak młodym wieku? Prowadzisz zdrowy tryb życia, czy papierosy, fast foody, piwo i komputer? Badałeś tarczycę? Najpierw trzeba sprawdzić podstawowe rzeczy, a dopiero potem podejrzewać tak poważne choroby

Odnośnik do komentarza

prowadzę zdrowy tryb życia..fast foody bardzo rzadko nie pale nie pije komputer jak mam czas. Leki dobrane są dobrze bo zażywam je już prawie rok i nigdy problemów nie było. Skąd się wzięło ? Lekarz powiedział że odziedziczone po ojcu bo też ma... Wiesz wole sprawdzić od razu to najgorsze bo nie chce żeby okazało się że jest już za późno..

Odnośnik do komentarza

minęło już kilka dni objawy nie ustają alee ciśnienie jest już w porządku być może podwyższone ciśnienie wynikało ze zdenerwowania bo myśląc że moge to mieć nie mogłem się uspokoić szczególnie w szkole a więc lek odpada bo ciśnienie wróciło do normy mimo że głowa boli jeszcze bardziej.. może by tak skonsultować się z onkologiem ? (tak na wszelki wypadek)

Odnośnik do komentarza

Z opisu dolegliwości: sporadyczne bóle głowy, sekundowe, przy kaszlu czy skoku ciśnienia, nie wskazują na guza mózgu!!
Dalsza kontrola ciśnienia krwi, regularny tryb życia, zdrowa dieta i regularne ćwiczenia; Dalsza ocena stanu zdrowia i nastroju, Na pewno masz objawy lęku i niepokoju!
Wskazana pełna konsultacja Na razie: Relaks i wyciszenie.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...