Skocz do zawartości
Forum

Co uwazacie o striptisie


Gość Mixhalina8901

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mixhalina8901

Hej. Chciałabym zrobić mojemu facetowi striptiz. Ale zastanawiam się i waham. Wiadomo chcialabym żeby mu się podobalo ale czy z puntku widzenia was mężczyzn to jest podniecajace? Albo może któraś z pań striptizowala i jakie ma z tym wspomnienia?

Odnośnik do komentarza
Gość Mixhalina8901

Ale wiadomo mało dziewczyn jest idealnych. Jestem szczupla, wydaje przed lustrem ze nawet seksownie to by wyglądało. Ale wiadomo jakieś niedoskonałości są, male zalążki cellulitu na tylniej części ud czy blizny po operacji ( akurat są pod majtaki więc ich normalnie nie widać) mój facet mówi że kocha mnie i kocha też te blizny i ze mam super ciało Ale wiadomo nie wiem czy w takiej odsłonie tańcząc nie będzie zwracał na jakieś faldki czy kreski na nogach :/.

Odnośnik do komentarza

Nie ma ideałów. Każda z nas ma jakieś mniejsze lub większe wady.
A prawda jest taka, że zazwyczaj to tylko my je widzimy. I jeszcze zwracamy na to uwagę swoim facetom gadkami w stylu "ale mam wielką dupę"
ElPasso dobrze prawi. Myślisz, że Twój zachwycony i rozgrzany facet będzie w takiej chwili wyliczał Ci fałdki czy lustrował cellulit ?
:)

Rozdzierający jak tygrysa pazur
antylopy plecy
jest smutek człowieczy.

Odnośnik do komentarza

~o striptizie
Pamiętam jak ja to zrobiłam pierwszy raz to jak położyłam mu noge na kanapie między jego nogami :) żeby odpiął mi pas od pończoch to noga tak mi latała jak galarteka taki miałam stres :)

dlaczego ,,mu'' , dlaczego tak dziewczyny mowicie na swoich facetow , nie lepiej napisac,, mojemu facetowi'', albo jeszcze jakos inaczej a nie tak

Odnośnik do komentarza
Gość DarkRivers

Lena V.
Nie ma ideałów. Każda z nas ma jakieś mniejsze lub większe wady.

Małe, ale niesamowicie jędrne cycki. Malutkie lecz nabrzmiałe, w stanie jakiegoś skrajnego wzwodu u ładnej kobiety, są po prostu cholernie piękne :P

Odnośnik do komentarza

~o striptizie
Pamiętam jak ja to zrobiłam pierwszy raz to jak położyłam mu noge na kanapie między jego nogami :) żeby odpiął mi pas od pończoch to noga tak mi latała jak galarteka taki miałam stres :)

Ale super ze sie odwazylas i poszlo:-) Super:-) A teraz jak ida te nastepne?

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz podarować wyjątkowy prezent podczas wieczoru panieńskiego, dlaczego nie zarezerwować usługi takiej jak striptizer Kołobrzeg? Z tej usługi korzysta obecnie wiele osób, więc może warto wziąć to pod uwagę. Więcej informacji można znaleźć na ich stronie internetowej https://www.tancerzerotyczny.pl/striptizer-szczecin-koszalin-kolobrzeg-mielno/ , więc polecamy tam zajrzeć, jeśli jesteście zainteresowani.

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...