Skocz do zawartości
Forum

Możliwość wystąpienia obojnactwa u 16-latka


Gość b...m

Rekomendowane odpowiedzi

Czy możliwe że jestem obojniakiem? Jestem hipochondrykiem, i jak najszybciej chcę u siebie wykluczyć lub potwierdzić obojnactwo. Proszę mi nie pisać żebym szedł do lekarza... Mam 16 lat, mam jądra, penisa, spermę, włosy łonowe, męską płeć psychiczną. Jaka jest możliwość, że mam jajniki i jestem obojniakiem jeśli taka jest? Jak to wykluczyć?

Odnośnik do komentarza

Nie pójdę do lekarza, bo znowu mnie wyśmieje. Sądzę że sobie to wymyślam, i zastanawiam się, czy jest możliwe mieć nasieniowody, jądra, penisa, mutacje głosu, wysoki wzrost i jajniki, ponieważ niestety, ale przeczytałem objawy tej choroby, i mój popieprzony umysł musiał sobie ją wkręcić jak kiedyś AIDS, lub niedawno wściekliznę... Gdzieś przeczytałem że przy obojniactwie rzekomo żeńskim (kariotyp 46 XX) w najcięższych przpadkach występuje penis i moszna, w ktorej nie ma jąder, a w obojniactwie prawdziwym występują jądra i jajniki, lecz w 90 % narządy zewnętrzne są obojniackie, ja mam męskie zewnętrzne, wewnetrzne nie wiem, ale nasieniowody mam bo mam spermę. Trochę testoteronu też mam ponieważ jest mutacja głosu, i pasek włosów do pępka, obfite owłosienie pod pacchami i łonowe

Odnośnik do komentarza

To nie argument: "koniec, kropka i basta".
Może idź najpierw do seksuologa? To, że masz takie wątpliwości rodzi podejrzenie, że może masz kłopoty z własną orientacją seksualną??? Może za mało hormonów męskich a za dużo żeńskich? Skądś te Twoje wątpliwości musiały się wziąć i nikt ich nie rozwieje jak tylko specjalista, do którego musisz się udać osobiście i zrobić odpowiednie badania. Na pewno to forum nie ma takich mocy! :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...