Skocz do zawartości
Forum

internetowe zdrady


Gość diana3

Rekomendowane odpowiedzi

Zdradzilam meza za pomoca internetu,pisalam z innymi facetami na roznych forach(najgorsze jest to ze od jednego nawet dostalam zdjecie fotki jego penisa w zwodzie) jest mi z tym strasznie zle,nie mam komu o tym powiedziec,mezowi nie powiem bo wiem jaka ma postawe do tego kiedys mi powiedzial ze on by nie chcial wiedziec ze byl zdradzany;((((najbardziej meczy mnie to ze doprowadzilam do tego aby ktos wyslal mi takie fotki(czy to nazywa sie juz zdrada?)

Odnośnik do komentarza

Twoje wyrzuty sumienia świadczą już o tym, że w Waszym związku zadziało się coś, co nie powinno mieć miejsca. Byłaś na pewno nielojalna wobec męża. Takie zachowanie jest nie fair w stosunku do niego. Konieczność utrzymywania czegoś w tajemnicy przed mężem budzi już wątpliwości. A czy była to zdrada? Sama musisz sobie odpowiedzieć na to pytanie. To Ty wspólnie z mężem ustalacie granice - co jest, a co nie jest zdradą w Waszym związku. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Skoro sama doszłaś do wniosku ,że nie powinnaś,że to jest nie w porządku wobec męża takie zachowanie, bo zdecydowanie nie jest.To może się nudzisz w domu, masz za dużo czasu.Wykorzystuj go bardziej budująco i skup się na mężu, który pewnie pracuje.Wymyśl jakieś przyjemności które poprawią Wasze życie a Ty myślę,że jesteś niedojrzałą mężatką żeby nie napisać próżną.

Odnośnik do komentarza

Pani psycholog ja sobie o tym wczoraj na wieczor przypomnialam(o tym ze ktos tam wyslal mi fotki swojego przyrodzenia bylo to dawno temu 7,8 lat temu )dostalam takich nerwow ze nie moglam zasnac!Nie wiem jak mam sobie TO poukladac w glowie jako rzecz nie wazna,dlaczego sie tym tak przejmuje?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...