Skocz do zawartości
Forum

Powiększone piersi i sutki a ciąża


Rekomendowane odpowiedzi

Mój cykl trwa średnio 27dni. Z moim ukochanym kochamy się zawsze długi czas bez zabezpieczeń nakładając prezerwatywę pod koniec lub rzadziej stosunek przerywany (tak wiem, to nie jest metoda antykoncepcyjna). Na pełen stosunek bez prezerwatywy pozwoliliśmy sobie w tym cyklu 3 dnia. Powinnam dostać okres za 9 dni. Od kilku dni zaobserwowałam powiększenie piersi na tyle, że sutki wystają mi z biustonosza. Pojawiły się też niebieskie żyłki na obu piersiach. Zmierzyłam urosły o 2 cm, powinnam już zacząć kupować miseczkę E patrząc na to co się dzieje. Poza tym sutki cały czas sterczą i zwiększyły się. Może to śmieszne ale zmierzyłam gdzie zaczyna się lub kończy otoczka od sutka. Z góry na dół 4 cm. A poziomo 3cm. Póki co nie bolą. Ciąża nie byłaby dla nas tragedią, jesteśmy dorośli odpowiedzialni za swoje czyny. W marcu kończę 26 lat. Nie jestem mamą. Wiem, że na test za wcześnie. Po prostu chciałam zapytać czy któraś miała podobnie i była w ciąży. Pozdrawiam i dziękuję za sensowne odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza

No ja miałam podobnie. Nie bolały mnie przez całą ciążę i w sumie na początku nie były też powiększone tylko jędrne i miałam nadwrażliwe sutki. Ledwo coś je podrażniło od razu radary ;) ale wiesz każdy ma inaczej. Może u Ciebie akurat przed miesiączką tak się zrobiło

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...