Skocz do zawartości
Forum

Białe krostki wokoło żołędzia i nadżerki na napletku


Gość mariuszitb

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mariuszitb

Mam białe krostki wokół żołędzia, takie bardziej banieczki, nie mam typowego zaczerwienienia, jakiś czas temu pojawiły mi się nadżerki na wewnętrznej stronie napletka. Problem polega na tym, że kiedy napletek jest zsunięty to czuję niemiłe swędzenie, prawdopodobnie włoski wchodzą i taka reakcja, czy to normalne ? Jak pamiętam od 12 roku życia tak mi dolega i do tego ból przy najmniejszym potarciu palcem, żołędzi. Ból z pieczeniem przy wydalaniu moczu. Czuję dyskomfort duży kiedy nawet zajmuję się czymś. Wydaje mi się, że c*** łagodzi objawy pieczenia, swędzenia. Miałem robiony rentgen brzucha, gruczoł krokowy w porządku, niepowiększony. Mam 19 lat, problem utrzymuje się od ośmiu lat. Dermatolog nie widziała typowych objawów jak zaczerwienienie. Dodam jeszcze że czuję ból w ujściu cewki moczowej przy wzwodzie, obrzęk żołędzi przy lekkim wzwodzie wraz z bólem. Może to dziwnie zabrzmi, za każdym razem przy standardowym myciu mydłem wywołuje chęć oddania moczu, czym dłużej pocieram to podrażniam bardziej żołędź, robi się czerwony, takie krostki czerwone pojawiają się na całym żołędziu i w końcu zaczyna krwawić i wtedy ból nie do zniesienia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...