Skocz do zawartości
Forum

dieta trzynastolatki


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem trzynastolatka ktora órát wzroscie 159.5 waze 56 kg.Bardzo chciała bym schudnąć jednak najbardziej zalezy mi na brzuchu í nagach poniewaz nie moge na siebie patrzeć a szczególnie na nogi .Już wczesniej probowałam stosowac diety ale kiedy juz schudłam do pewnego okresu albo sava wzrastała albo nie mogłam już wiecej schudnąć.Mojej sorry polegały na tym de Nie jadlam sniadania a wtedy Bylam glodna í jadlam duzo obiadu. Co mam zrobic aby schudnac prosze ő pomoc a szczególnie ZE nie mam zbyt wiele czasu na cwiczenia.

Odnośnik do komentarza
Gość Julia 1277

Jesteś jeszcze młoda i się rozwijasz, więc nie powinnaś jak narazie się odchudzać. Ale jesli naprawde Ci zależy wystarczy zastosowac sie do kilku zasad :) Najlepiej na początek stopniowo ograniczyć słodycze, zacząć jeść 5 małych posiłków dziennie co 3/4 godziny, ostatni posiłek 2 godziny przed snem, nie pij kalorii, najlepiej pić 2 L wody dziennie, nie jedz smażonych dań, najlepiej piec i gotować na parze, wzbogac swoje posiłki w warzywa, owoce, chude mięso, pelnoziarniste pieczywo, ryby , białko oraz błonnik.
Unikaj cukru , tłuszczu, soli ( która zatrzymuje wodę w naszym organizmie co jest bardzo nie korzystne dla wagi) . Treningi są bardzo ważne ! Jeśli chcesz schudnąć ! Podkręcają Twoja przemiane materii co jest bardzo ważne w odchudzaniu i zdrowym trybie życia.
Postaraj się ćwiczyć cztery razy w tygodniu po 30 minut. Pamiętaj, ze taka dieta nie jest na tydzień lub miesiąc. Ona potrzebuje czasu i cierpliwości. Przede wszystkim pamiętaj, że nie wolno się glodzic, bo to wpływ jeszcze bardziej niekorzystnie i zagraża Twojemu zdrowiu. No i czas zacząć jeść śniadania, bo to podstawa każdego dnia ! Powodzenia ! I pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Julia 1277

Muszę jeszcze dodać do wcześniejszej wypowiedzi, że mam 16 lat i od dwóch miesięcy stosuje się do wszystkich zasad, które opisałam we wcześniejszym komentarzu i to naprawdę pomaga, ale wymaga naprawdę dużej cierpliwości . Przed przejściem na taki tryb życia, również nie jadłam śniadań, objadalam się słodyczami i prawie wcale nie cwiczyczylam. Nie miałam nadwagi, ale moja figura bardzo mi się nie podobała i stwierdziłam, ze tak być dalej nie może. Od 1 stycznia, az do teraz udało mi się schudnąć prawie 4 kg, może i mało, ale efekty naprawdę widać, a dzięki ćwiczeniom ujedrnilam swoje ciało. Teraz czuję się świetnie, mój cel to - 56 kg przy wzroście 171. Aktualnie waze 58,5 kg. Więc naprawdę zachęcam nie tylko Ciebie do takiego zdrowego trybu życia, ale także innych i życzę powodzenia ! :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...