Skocz do zawartości
Forum

Podwójne życie męża


Gość basiunia758ak

Rekomendowane odpowiedzi

Gość basiunia758ak

nie wiem tak do końca czy mój mąż mie zdradza zaczeło to się tak zaczoł pracować w firmie z kobietami ,i jedna kobieta zaczeła do niego pisać esemesy niewiem jak to długo trwało ale on mi o tym powiedział i mówil ze nie odpisywał .Natym się skończyło .Po jakimś czasie kupiłam sobie startówkę i zaczełam pisać esemesy niby ktoś inny ,a on mi na nie odpisywał i nawet proponowal mi seks ja się załamałam Pwiedziałam mu o wszystkim a on na poczatku był zdziwiony a puzniej się tłumaczył nie wiem czy mu wybaczę jest mi ciężko nie wiem co mam robić może ktoś mi poradzi proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Gość rozaliam

Najwyraźniej nie jest z Tobą szczery. Istnieje też duże prawdopodobieństwo, że któraś kobieta się zgodziła i zdradził Cię. Zresztą nie miał żadnych skrupułów proponować to nieznajomej... Może jest chory? Może jest seksoholikiem. Jeśli chce się leczyć to powinien udać się na terapię. Sama musisz podjąć decyzję czy go kochasz, czy mu wybaczysz i będziesz wspierała w leczeniu. Jeśli jednak on nie widzi problemu i nie chce się zmienić odejść od niego, bo zasługujesz na lepsze życie.

Odnośnik do komentarza
Gość basiunia758

Bardzo dziękuję za wsparcie i poradę ,mąż na razie się jako tako sprawuje Zawsze mam dostęp do jego telefonu najwyraźniej nic przede mną nie ukrywa .Tłumaczył się tymi esemesami że nie chciał rodziny narażać na jakieś problemy tylko chciał się spotkać dlatego żeby powiedzieć tej kobiecie że ma się odczepić i ją zawstydzić że może tak bezpośrednio pisać takie esemesy bo raz już miał nauczkę i chce mięć święty spokój że kocha tylko mnie nie wiem jak mam mu uwierzyć i czy mu zaufam na nowo .Co jakiś czas przychodzą mi myśli żeby odejść bo nie mogę z tym żyć że on by mógł mnie zdradzić czy kiedyś to wszystko wróci do normy nie wiem sama i nie wiem też czy się z nim nie rozstanę

Na razie jestem czujna i cały czas obserwuję, a co z tego będzie to się okaże bardzo proszę o odpisanie

Odnośnik do komentarza
Gość rozaliam

Skoro straciłaś do niego zaufanie to może pomogłaby Wam teraz terapia małżeńska? Z tego co wiem to ona naprawdę pomaga. W obecności fachowca od ludzkich spraw i uczuć łatwiej się otworzyć i powiedzieć wszystko co leży na sercu. A chyba od tego powinniście zacząć. Oczyśćcie się, powiedzcie sobie o wszystkich swoich uczuciach, które gromadziły się w Was od jakiegoś czasu i wtedy może uda Wam się ruszyć dalej i będzie lepiej.

Odnośnik do komentarza

To fakt, zobaczysz co z tego będzie. Obserwuj go czy gdzieś wychodzi czy z kimś rozmawia. Kontrolowanie nie jest najlepszym rozwiązaniem, więc musisz robić to raczej dyskretnie. Myślę, że powinnas też szczerze z nim porozmawiać, że to jednak nie brzmiało jak zawstydzenie kobiety. Zapytaj czy może chciałby coś zmienić w Waszym małżeństwie, może ma jakieś fantazje o których wstydzi się powiedzieć Tobie i liczy, że zrealizuj je z inną kobietą? Albo ma kompleksy i kiedy inna kobieta daje mu do zrozumienia, ze jej się podoba sprawia, że czuje się lepiej. Jeśli jednak nie będzie wykazywał żadnych powodów do podejrzeń - daj mu szanse. Tak naprawdę nie wiesz czy Cię zdradził, sms to nie zdrada mógł to być faktycznie żart i taka zabawa na ile moge sie posunąć i co z tego bedzie. W małżenstwa czasem wkrada sie rutyna i flirtowanie staje się zabawą, ale to nie oznacza, że Cię zdradził. Daj mu szansę!

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza
Gość Doświadczony66

Najlepiej moim zdaniem uderzyć do detektywa Husarskiego. Wysoka jakość obsługi, skuteczność, ja mogę się w samych superlatywach o nim wypowiadać. Dyskretna obserwacja, szczegółowy raport z wykonanej pracy, materiał w formie foto, video, pełne opracowanie. O szczegółach pracy detektywistycznej dużo info jest na http://detektywhusarski.pl/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...