Skocz do zawartości
Forum

Stres,nerwica? Pomocy!


Gość Karolina1976

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Karolina1976

Witam wszystkich. Chciałabym zasięgnąć rady chodzi mianowicie o to że od pewnego momentu wmawiam sobie wszystkie choroby. Mam powiększone węzły chłonne i swędzi mnie skóra na internecie przeczytałam że to może być nowotwór i z tego wszystkiego z tego silnego stresu trafiłam na pogotowie. Wyniki krwi wyszły idealne jak to powiedział lekarz no ale ja gdzieś natknęłam się że wszystkie wyniki mogą być okej a choroba i tak jest. Zastanawia mnie ten świąd skóry nie jest on bardzo mocny zaswedzi mnie czasem. Moje pytanie czy te swędzenie może być przez ten stres? Dodam że wybieram się dopiero do psychiatry bo no nie radzę sobie z tym i jak tak dalej pójdzie to sama targne się na swoje życie. Jestem osobą młodą i chce zacząć cieszyć się życiem a nie je utrudniać.

Odnośnik do komentarza

Stres może potęgować świąd skóry, jest dużo chorób psychosomatycznych, właśnie alergie, astma itp. Idź do psychiatry, a jak na razie spróbuj doraźnie jakieś tabletki ziołowe uspokajające, dobry jest nervomix, melisę też możesz pić.

Odnośnik do komentarza
Gość filemonica

o kórcze nie wiedziałąm że jeden objaw można łączyć z drugim, ale może rzeczywisćie stresowi towarzyszy nadmierna potrzeba drapania się, w każdym razie rzeczywiście jak się stresujemy to warto łyknąć coś w postaci nervomixu, to ziołowy suplement więc nie zrobi spustoszenia w naszym organizmie.

Odnośnik do komentarza
Gość Mariuszek77

Miałem to samo, ale już po zdiagnozowaniu nerwicy. Siedziałem w pracy, myślałem, że szału dostanę, ciągle swędziały mnie nogi, ciało, oczywiście też przeczytałem, że to może być nowotwór, więc nakręciłem się jeszcze bardziej. Generalnie milion rzeczy powoduje nerwica, w sumie mógłbym uwierzyć nawet w 10 palców u ręki. Straszna choroba i do tego mega absurdalna. Swędzenie przeszło, ale co jakiś czas użeram się z nowymi objawami. Temat na książkę w sumie mam o tym gównie.

Odnośnik do komentarza
Gość alickasa

Spróbuj, sama jak miałam poważne problemy w pracy to już myślałam, że nie dam rady, byłam niespokojna, jakos miejsca sobie nie mogłam znaleźć i zaczełam brac neromix forte, po kilku dniach było dużo lepiej, jak miałam spokojnieszy umysł to i z problemów się jakoś wyciągnęlam, bo łatwiej mi się myślało.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...