Skocz do zawartości
Forum

Objadanie się mnie niszczy.


Gość Objadka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dręczy mnie od pewnego czasu problem kompulsywnego objadania się.

Kiedyś ubzdurałam sobie, że jestem za gruba przy normalnej wadze. No więc schudłam. Restrykcyjnie trzymałam się diety itp. W końcu miałam problemy z miesiączką więc postanowiłam przytyć i sprawa się uregulowała. Jednak teraz każdy kolejny dzień jest dla mnie katorgą.

Rano mogłabym nic nie jeść. Nawet nie chce mi się myśleć o jedzeniu. Ale staram się trzymać regularnych pór jedzenia i wciskam na siłę. W ciągu dnia tak samo. Śniadanie, drugie śniadanie, obiad i w końcu KOLACJA. W porach wieczornych czuję się jakbym mogła opróżnić całą lodówke. Jednak po takim napadzie czuje się okropnie ze sobą. Jem nawet wtedy kiedy już czuję że to mój limit i zbiera mi się na wymioty. Oczywiście nie dochodzi do takiej sytuacji. Jednak nie pociągne tak dłużej.

Czy mógłby mi ktoś udzielić rady, jak sobie poradzić i wyjść z tak uciążliwego nałogu? Nie chodzi mi o schudnięcie. Tylko o ustabilizowanie się i zaczęcie prawidłowego sposobu odżywiania się.

Rady dotyczące powstrzymania się przed zjadaniem słodyczy również mile widziane ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...