Skocz do zawartości
Forum

Jak wyznać miłość?


Gość prawdziwabrunetka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość prawdziwabrunetka

Rok temu poznałam pewnego kolesia . Zaczęliśmy się kumplować , potem staliśmy się najlepszymi przyjaciółmi . Bardzo się do siebie zbliżyliśmy , dajemy sobie często buziaki w usta , chodzimy za łapy , mówimy sobie ' kochanie ' , ' skarbie ' , ' kocham Cię ' itp. Najczęściej te słowa powtarza On . Niedługo po naszym wspólnym wyjeździe w góry zaczęłam coś więcej do niego czuć .. Przez pare dni myślałam , że to tylko zauroczenie , że mi przejdzie po paru dniach , ale nie przeszło . Takie małe zauroczenie przemieniło się w miłość . Po jego zachowaniu mogłabym stwierdzić , że on też coś do mnie czuje , ale nie mam pojęcia czy tak naprawdę jest . Jest ode mnie pare lat starszy i wydaję mi się , że będzie szukał dziewczyny w swoim wieku . Chcę mu powiedzieć , że mi się podoba , że go kocham , ale boję się . Nie wiem jaka będzie jego reakcja , nie wiem co powie , co zrobi .. Nie wiem , czy mam mu powiedzieć czy jeszcze z tym poczekać i pozwolić jemu zrobić pierwszy krok ? - prawdziwabrunetka .

Odnośnik do komentarza

Powinnaś mu powiedzieć o swoich uczuciach. Możesz taką rozmowę zacząć od pocałowania go w nadarzającej się sytuacji. Wtedy zobaczysz jak zareaguje. To da Ci dużą część odpowiedzi. Skoro jest między Wami więź to zaryzykuj. Przecież chodzi o Twoje szczęście a o to trzeba walczyć, a przynajmniej tę walkę podjąć. Trzymam kciuki :)

Odnośnik do komentarza

Skoro jesteście dla siebie bliscy, mówicie do siebie czułe słowa a nawet to, że się kochacie, to myślę, że warto umówić się z chłopakiem i porozmawiać o uczuciach "na poważnie". Warto powiedzieć co się czuje i że jego osoba jest Ci bliska. Myślę, że w tym wypadku on również nie okaże się zimny ja lód, a wręcz przeciwnie - zapewne również i Ciebie darzy sympatią. Odważ się powiedzieć prawdę, w końcu być może będzie to Twoja wielka miłość. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...