Skocz do zawartości
Forum

Jak wrocic do jedzenia mies i wedlin?


Gość Kama1231256

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kama1231256

Witam. Od 4 lat nie jadam mięs wędlin itd. Jem za to ryby i jajka nie czesto ale jem . Czy po tak dlugim czasie moge wrocic do jedzenia miesa i wedlin. Czy lepiej nie bo organizm nie bedzie dobrze funkcjonował. Nie wiem mam wstret do mies. Ale chcialabym powrocic do jedzenia mies poniewaz staramy sie o dziecko z mezem a boje sie ze one moze nie byc zdrowe. Co robic. ?

Odnośnik do komentarza

Urodziłam zdrowe dziecko będąc wegetarianką. Skonsultowałam się z prowadzącą moją ciążę ginekolog i ona też nie miała przeciwskazań. Przez całą ciążę miałam też świetne wyniki badań.Nie wiem czy powrót do jedzenia wędlin to dobry pomysł, zwłaszcza, że w większości z nich jest dużo przeróżnych wspomagaczy, hormonów i po prostu śmieci.

Odnośnik do komentarza

Jeśli będziesz pod opieką dietetyka i ginekologa to wcale nie musisz powracać do jedzenia mięsa. Jeśli masz to robić wbrew sobie to nie ma sensu. Wiele wegetarianek i weganek posiada dziecko i ciąża jak i staranie o dziecko nie wprowadziło drastycznych zmian w diecie. Ważne by kontrolować co się je i odpowiednio dobierać produkty by naszemu organizmowi nic nie zabrakło. Natomiast jeśli zdecydujesz się na powrót do mięsnych potraw to pamiętaj by robić to stopniowo. Wprowadzaj powoli produkty do swojej diety i patrz jak organizm reaguje.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...