Skocz do zawartości
Forum

Chęć schudnięcia w Nowym Roku


Gość A...L

Rekomendowane odpowiedzi

Gość AgniechaW

Głodzenie to najgorsze co można zrobić podczas odchudzania i dobrze że masz tego świadomość, wystarczy zdrowo się odżywiać najlepiej zastosować dietę lekkostrawną oraz włączyć do tego aktywność fizyczną aerobową np: rower, bieganie (teraz pogoda może przeszkadzać), basen bądź siłownię (na siłowni najlepiej trenować na bieżni, ze skakanką - ćwiczenia fit i aerobowe). Polecam również włączenie jakiegoś suplementu diety do kuracji który podkręci metabolizm i przyśpieszy spalanie tkanki tłuszczowej, oczywiście można obejść się bez tego. Osobiście miałam kiedyś problem ze schudnięciem ale dzięki zastosowaniu takiego suplementu o nazwie figurena slim w końcu udało się przejść całą kurację i schudnąć 18 kg.

Odnośnik do komentarza

„nowy rok nowa ja”.. Oj ile razy ja to już sobie wmawiałam.. ;D A finalnie kończy się to powrotem do starych nawyków i wyrzutami sumienia.. Szczęście że trafiłam na wspaniałych ludzi z diety 1:1 i na moją konsultantkę, która daje mi porządnego kopniaka motywacyjnego na ten nowy rok! ? Pamiętajcie dziewczyny, że nigdy nie jest za późno i w każdej chwili możecie coś zmienić!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...