Skocz do zawartości
Forum

Brak okresu przez odchudzanie


Gość zakochanalala16

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zakochanalala16

dzien dobry od roku nie mam okresu przez glupie odchdzanie sie i slyszalam ze LUTEINA pomaga wywolać. i moje pytanie to takie czy moge sobie wziasc ten lek bez wizyty u lekarza,bo moja siostra tez miala taki problem i ma jeszcze swoje tabletki i poprostu chcialabym wiedziec czy moge bez zgody lekarza sama wziasc prosze o szybka odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Nigdy nie powinno się zażywać leków, szczególnie tych na receptę, bez zgody lekarza, czyli bez wizyty u niego. U Ciebie sprawa może być bardziej skomplikowana i lekarz może zalecać inne leki, słabsze bądź też mocniejsze. Zatrzymanie okresu przez odchudzanie to bardzo poważna sprawa i nie możesz próbować leczyć się teraz sama, bo możesz bardziej zaszkodzić niż pomóc.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny bo tak sie zastanawiam i nie daje mi to spokoju bo mam problem.
zrzuciłam troche z wagi i spóznia mi sie okres a do tego mam problemy z kupa. chodze bardzo rzadko np 1,2razy w tyg. i nie wiem czy wiem czy to moze jakies zaburzenia chormonalne czy moze to byc ciaża.
ale ciaze bym raczej ale nie na 100% wykluczyła bo dochodzenie była tylko w czasie @ i raz po:)
pomózcie:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...