Skocz do zawartości
Forum

Bolące węzły chłonne


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio na drugi dzień po spożyciu alkoholu zaczęły boleć mnie,szyja kark,pod pachami i pomiędzy piersiami. Wydaje mi się,że były to węzły chłonne i nie wiem czy jest to efekt przedłużającego się przeziębienia,ktore trwa już ok 3 tyg,czy coś poważnieszego.To już nie pierwszy raz,tylko ostatnio jakoś zwróciłam na to uwagę. Swędzi mnie skóra na karku,na dekoldzie ,kręgosłupie i miednicy.Często się pocę wieczorami. Proszę o poradę.

Odnośnik do komentarza

Miałam podobne objawy, tylko że bolały mnie węzły chłonne koło żuchwy. Były to napadowe bóle, dostawałam gorączki, czułam jakby mi coś pod skórą rosło więc udałam się do lekarza - dostałam skierowanie do laryngologa a on uznał że to zapalenie migdałków. Dostałam antybiotyk. Od wizyty minęło ok.2 lata a do dziś miewam bóle. Radzę ci byś wybrała się do specjalisty, choć w mojej sprawie nic szczególnego nie poradził:)

Odnośnik do komentarza

~op.a22
Miałam podobne objawy, tylko że bolały mnie węzły chłonne koło żuchwy. Były to napadowe bóle, dostawałam gorączki, czułam jakby mi coś pod skórą rosło więc udałam się do lekarza - dostałam skierowanie do laryngologa a on uznał że to zapalenie migdałków. Dostałam antybiotyk. Od wizyty minęło ok.2 lata a do dziś miewam bóle. Radzę ci byś wybrała się do specjalisty, choć w mojej sprawie nic szczególnego nie poradził:)

Dziękuję za poradę u mni okazało się,że mam przewlekłe zapalenie migdałków,które powoduje wcześniej wymienione objawy. Na to antybiotyku się nie daje,bo to krótkotrwała pomoc.Dostałam skierowanie na usunięcie migdałków bocznych,czekam na zabieg i w tedy zobaczę czy będzie poprawa :/ Ale wszystkie moje objawy laryngolog potwierdził,powiedział nawet,że z tego powodu może być refluks żołądka i choroby serca. Zmień lekarza,może Tobie też coś podobnego dolega.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...