Skocz do zawartości
Forum

Delikatny bol brzucha. Pomocy


Gość Papaja12233

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Papaja12233

Witam,mam 17lat.Od wtorku boli mnie brzuch,jestem oslabiony.Ten bol nie jest silny lecz taki umiarkowany mozna powiedziec ze delikatny.Do dzis bralem ibuprom i nifuroksazyd,pilem mięte.Bol ktory mi doskwiera umiejscowiony jest w okolicy pepka tzn w gore od niego.Czesto sikam i mam normalny stolec.
Dzis bylem u lekarza rodzinnego,pani zbadala mnie podotykala brzuch i stwierdzila ze to jakies zatrucie.Przepisala mi leki.Powiedziala ze bol powinien ustac.Co o tym sadzicie?Chyba jak jutro bol nie ustanie pojade na pogotowie.
Z gory dziekuje za pomoc

Odnośnik do komentarza

~Madry
Kochana poczekaj troche albo sie wyleczysz albo dowiesz sie ze jestes w ciazy a wtedy 9 miesiecy wolnego sexu bez obaw co za zycie kochajcie sie a nie dawajcie na zlosc mamie Milosc leczy wszystkie bule

Panie mądry, jeżeli Papaja jest w ciąży, to zarobi milion dolarów dla pierwszego mężczyzny, który zajdzie w ciążę i urodzi dziecko.

Odnośnik do komentarza

Ból w okolicy pęka może być związany z nieżytem jelit, który wywoływany jest przez bakterie i wirusy. Dochodzi do stanu zapalnego błony śluzowej jelit. Ból wtedy przypomina coś w rodzaju kolki w okolicy pępka. W zasadzie nie opisałeś swojego bólu, czy promieniuje czy jest to kolka. Skojarzyło mi się także z nerwobólami. Bóle nie muszą wskazywać na żadną chorobę, a po prostu mogą być efektem jakiegoś większego stresu. Przyczyną bólu może być także taka błahostka jak zbyt ciasne spodnie, które noszone kilka godzin sprawiają bolesne uczucie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...