Skocz do zawartości
Forum

Płaski brzuch a brzuszki


Gość Weerka

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 16 lat. mam 169 cm wzrostu, a ważę 58 kilo. Jeszcze rok temu przy 167 cm ważyłam 61 kilo. "Schudłam" dosyć szybko i bez większego wysiłku, właściwie nic nie robiłam w tą stronę. Jadłam to samo co zwykle, a sport uprawiam od 6 roku życia 3 razy w tygodniu, po 1,5 godziny- karate. Chociaż trenuje, a wieczorami robię brzuszki około 150-200, nie jestem w stanie całkowicie 'spłaszczyć' brzucha. Jeśli chodzi o moją budowę, to jest to jabłko. Mam szczupłe nogi, biodra też, biust też mam całkiem spory w porównaniu do koleżanek, ale jak tyję to idzie w brzuch. Jest mi też trudno zachować ładną talię. Co mam zrobić, żeby mieć ładny, jędrny brzuszek? Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Niestety jak sama zauważyłaś taką masz budowę. Skoro ćwiczysz i jesteś aktywna a pomimo tego nie masz płaskiego brzucha to najprawdopodobniej taka jest Twoja uroda i nic na to nie poradzisz. Wątpię czy przy takiej aktywności brzuch był bardzo widoczny i miał dużo tłuszczu.Dlatego też nic Ci nie zalecę, gdyż przy takiej dawce sportu nie potrzebujesz dodatkowych ćwiczeń.Możesz jedynie używać balsamów i kremów ujędrniających aby mieć bardziej napięta skórę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...