Skocz do zawartości
Forum

Nieprzyjemny posmak w ustach po stosunku oralnym.


Gość Hela902010

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Hela902010

Witam, jakiś tydzień temu uprawiałam z moim mężem seks oralny. Od tamtego czasu nieustanie uskarża się na nieprzyjemny posmak w ustach (mdły, słodkawy). Mam straszne obawy że go czymś zaraziłam ale obserwuje dokładnie okolice intymne i nie wykazują żadnych nieprawidłowości. Śluz bez zmian, bez nieprzyjemnego zapachu, brak upławów, pH w normie. Proszę o pomoc jeżeli ktoś był w podobnej sytuacji...

Odnośnik do komentarza
Gość Hela90210

Zeby myje przeciez regularnie. Od tamtej pory żuje tez gumy kilka razy dziennie i ssie cukierki hallsy najmocniejsze. Trwa to juz ponad tydzień... Czy mogą byc jeszcze jakies przyczyny takiego nieprzyjemnego posmaku ?

Odnośnik do komentarza
Gość odpowiedź

Mało kto wie, że tego typu seks pn. Oral jest dewiacją.
Kobiety wręcz uwielbiają jak szorstki język pieści łechtaczkę, mężczyźni też lubią do buzi.
Czym grozi owa dewiacja: otóż w okolicach genitali i blisko połozonego odbytu lubuje gnieźdić się wirus brodawczaka. Po zarażeniu, na twarzy rosną guzy nowotworowe w postaci brodawek. Z biegiem czasu owe brodawki rakowacieją. Wycinanie brodawek nic nie daje, odastają jak grzyby po deszczu.
Notabene, higiena i wierność w przypadku tego wirusa, jak i HIVa nie ma nic do rzeczy. Jedynym rozwiązaniem by mieć zdrowie i zdrowy seks to seks normalny. Do autorki wątku: za kilka tygodni napisz o ew. brodawkach, by ostrzec oralowiczów. A może akurat tym razem Ci/mężowi się upiecze, to też napisz.

Odnośnik do komentarza
Gość Kucharkaa

~jacek 12
a czy z tych brodawek można ugotować zupę?
Wydaje mi się, że na buzi zgrabnej laski ładnie wyglądają i szkoda ich ścinać na jakąś tam zupę. Może jakaś wklei link do zdjęcia od głowy w dół do krocza? Bardzo mnie to jara.

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV
Najbezpieczniej jest je usmażyć na oleju kokosowym, wtedy wysoka temperatura zabije wirusy i można je spożywać z frytkami bez szkody dla zdrowia.. Smacznego.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...