Skocz do zawartości
Forum

Czy mam podstawy, by być zazdrosna?


Gość marysia111

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marysia111

Pracuje z moim chłopakiem razem w jednej pracy - pomagamy innym.
Pracują tam same dziewczyny no i 5 hopaków czasem jak jest chwila czasu to wygłupiam się on z innymi dziewczynami i ja czasem z chłopakami. Czasem jestem o to zazdrosna, bo tak ze mną nie potrafi wygłupiać się, żartować -kiedyś tak, ale czym dłużej sie znamy tumy bardziej on jest coraz to poważniejszy dla mnie. A najbardziej meczy mnie fakt ze tydzień temu dowiedziałam się, że podczas nocek w pracy jak jest spokojnie to on śpi pod jedna kołdrą z moja kupela, która jest żonata a która traktuje go jak brata sama mi o tym powiedziała przy moim hopaku a ja nic głowę zwiesiłam i powiedziałam ze jestem zazdrosna, ale nie Az tak i ze ufam Marcinowi mówiąc ze zna granice, no i koniec rozmowy było, ale mnie to ciągle dręczy -nie chce, aby oni spali razem pod jedna kołdra albo kocem.Co mam zrobić??????

Odnośnik do komentarza

Musisz mu o tym powiedzieć. Jeśli Cię kocha i szanuje to uszanuje Twoją prośbę, która jest jak najbardziej normalna. Porozmawiaj też delikatnie z tą koleżanką. Powiedz jej, że chociaż traktuje Twojego chłopaka jak brata to jednak nie są spokrewnieni, więc to jest dziwne, że razem śpią. A jej mężowi to nie przeszkadza? Porozmawiaj też ze swoim chłopakiem o Waszym związku, dlaczego tak spoważniał, dlaczego nie ma między Wami tyle śmiechu, co kiedyś. Może to jest jakiś sygnał?

Odnośnik do komentarza
Gość latinka91

Myśle , że masz podstawy byc zazdrosna i niczego się nie bój! po prostu powiedz mu to otwarcie , że Cie to męczy! i powiedz mu to na zasadzie " a jak byś się poczuł gdybym to ja spała pod jedną kołdrą z Twoim kolegą"?

Odnośnik do komentarza

Porozmawiaj z nim szczerze, powiedz, że dawno nie wygłupiał się z toba i że stał się strasznie poważny. Zapytaj czy coś się stało albo czy coś mu nie pasuje w związku. poproś go aby nie spał pod jednym kocem czy kołdra z Twoją koleżanką bo czujesz się zagrożona i zazdrosna. Po za tym ufasz jemu tylko nie wiesz co sądzić o swojej koleżance. Powiedz, że ze względu na to, że jest mężatką powinien spać oddzielnie bo nie wiadomo jak takie rewelacje odbierze jej mąż.

Odnośnik do komentarza

W tych okolicznościach, myślę że masz prawo być zazdrosna. praca pracą, przyjaźń przyjaźnią, ale spędzanie nocy pod jedną kołdrą z koleżanką, brzmi mało przekonująco. Może warto zaopatrzyć chłopaka we własny koc bądź kołdrę? Myślę, że nie powinnaś się na to godzić i powiedzieć chłopakowi, że nie podoba Ci się takie zachowanie i chciałabyś aby zmienił swój zbyt bliski stosunek do koleżanki.

Odnośnik do komentarza

Haha fajnie sie dzieje, ludzie coraz bardziej GLUPIEJA!
TWOJ MEZCZYZNA SYPIA Z INNA KOBIETA?
HA, i ty jeszcze pytasz czy byc zazdrosna?
Gosciem powinnas porzadnie potrzasnac, o ile juz do tej pory nie odszedl od ciebie do swojej "siostry"...
Nie wiemnkto w dojrzalym wieku przyzwala partnerowi na takie rzeczy, czy nie wiesz jak powinien wygladac normalny zwiazek?
Niech sobie wezmie materac i oezy oddzielnie, lecz ja takiemu na twojim miejscu bym nie zaufal nawet jakby zapewnial ze oddzielnie spi.
Dzielisz sie mezczyzna swoim z inna kobieta to jest chore, wiesz on jest typem faceta co kieruje sie powiedzeniem "kot z jednej dziurki niewyżyje"
Pozdrawiam wiernych drugiej polowce.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...