Skocz do zawartości
Forum

Naturalne zmiejszenie piersi


Gość paulina123123

Rekomendowane odpowiedzi

Gość paulina123123

Mam 16 lat i mam OGROMNY problem ze swoimi piersiami. Są za duże (naprawdę)!!! Co prawda mam lekką nadwagę i to może moje piersi dlatego są tak duże? Jeśli wszystko mam duże to piersi też? Może gdybym straciła parę kilo to piersi automatycznie zmniejszyłyby się? Mam z nimi problem gdyż nie mogę kupic sobie nawet fajnego biustonosza, ani nawet fajnej bluzki, bo we wszystkim widzę, że mam duże piersi!!! :( To okropne uczucie!!! Wstydzę się ich!:(( Bardzo proszę o radę:D

Odnośnik do komentarza

Duży biust jest atrybutem kobiety i powodem do radości - pomyśl ile kobiet idzie pod skalpel, aby powiększyć biust. Dlatego zalecam abyś przychylniej popatrzyła na swoje piersi :) Jeśli schudniesz to prawdopodobnie piersi również Ci się zmniejszą. U wielu kobiet przechodzących na dietę piersi chudną jako pierwsze, co zazwyczaj jest tym niepożądanym efektem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli pozbędziesz się nadwagi to i biust Ci się zmniejszy. Piersi to przede wszystkim tkanka tłuszczowa więc jeśli zaczniesz gubić kilogramy to piersi też Ci się zmniejszą. Możesz również wykonywać ćwiczenia aby podczas odchudzania piersi zachowały ładny wygląd. Oto kilka ćwiczeń na ładne piersi:
1. Ćwiczenia ujędrniające biust
2. Ujędrnianie piersi
3. Ćwiczenia na piersi
Najlepiej jednak jak zaakceptujesz swoje piersi. Duży biust jest atutem kobiety nie wadą.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...