Skocz do zawartości
Forum

cycki


Gość kolorowa65

Rekomendowane odpowiedzi

Absolutnie odradzam-
jesteś po pierwsze za młoda na to,
po drugie to skomplikowana operacja- o wiele bardziej niż powiększanie,
po trzecie to się możne jeszcze samo zmienić- u mnie się wahało,a tez byłam zła na to jako nastolatka .
Lepiej się przyzwyczaić, serio, posłuchaj kolegi
W Twoim wieku to możne się wydawać niezbyt komfortowe-ale możne jeszcze to docenisz:)

Odnośnik do komentarza

Wiesz, myślę, że to co dziś Ci przeszkadza i irytuje, za chwilę będzie powodem do dumy. Może się martwisz, że chłopaki za bardzo zwracają uwagę i czasem jakiś głupi żart rzucą. Piękne ,duże piersi za chwilę będą powodem do dumy i zorientujesz się jak wiele dziewczyn niby to żartuje,że spożyta przed chwilą uczta niech idzie we właściwe m-ce, czyli niech się broń Boże nie osadza w pasie tylko wędruje do biustu. One sobie żatrują a kalorie niestety nie żartują i wędrują w nogi, pupę i pas, a w biust niestety nieznacznie i w ostatniej kolejności.

A na poważnie, operacji piersi nie powinno się wykonywać w mlodym wieku, bo masz jeszcze nie usystematyzowaną gospodarkę hormonalną. Ponadto ładny, duży biust, ktory jest powodem do dumy niejednej pani i obiektem westchnień niejednego pana, tak naprawdę ma nam slużyć do karmienia potomstwa. I zanim nie odkarmisz swoich przyszlych dzieci to nic tam ruszać nie powinnaś. Cokolwiek dojrzalsze panie obawiają się raka piersi, który jest niestety plagą wsrod naszej babskiej spoleczności. Choćbym miala biust za duży, za mały, obwisły i co tam jeszcze, to nigdy bym sobie nie pozwolila aby jakiś chrurg-plastyk mi tam grzebal. Choróbsko wałesa sie po damskim rodzie i gdyby mnie trafiło, to dodatkowo bym sobie plula w brodę, że może coś takimi ingerencjami sobie przyspieszylam.

A kiecki w Twoim przypadku kupuje się zgodnie z rozmiarem biustu i potem biegnie do zaprzyjażnionej krawcowej, która dopasowuje ją do figury w obrębie pasa i bioder. Garsonki natomiast w sklepach gdzie osobno dobierasz zakiet i osobno spodnicę lub spodnie.

Radości z pięknego biustu życzę.

Odnośnik do komentarza

75D to super figura- szczupła talia i fajne piersi.
Jest dużo fasonów które możesz nosić- od czego internet-
nie musisz ich za bardzo eksponować jak nie chcesz,
są tez odpowiednie staniki które fajnie trzymają biust.
Możesz pójść do braffiterki która pomoże wybrać albo uszyje na miarę taki żebyś wyglądała i czuła się super.

Z tym obcinaniem- ja wiem ze to desperacja ale powtórzę za js_11 - dziewczyno nie bluźnij!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...