Skocz do zawartości
Forum

Problemy, natłok mysli,płacz nerwica po rozstaniu


Rekomendowane odpowiedzi

Ok 2 tygodnie temu zerwałem ze swoja dziewczyna wszystko przez moja nerwice miałem poprostu różne dziwne mysli myslałem o rozstaniu ciagle itp bałem sie jej to powiedziec chciaem wyrzucic z siebie przez to chodziłem taki zatłoczony. Po tym fakcie nastąpiła rozłąka Ciagle i nadal mam miłe wspomnienia lecz mam chec do niej sie odezwac chociaż poporsic o powrót. Poznalismy sie przez portal randkowy, trosszkę mówiac trochę nałogowo lubiłem poznawac tam dziewczyny. Po poznaniu w koncu cos zaiskrzyło zaproponowałem zwiazek, zgodziła sie.. i ja zarzekłem ze przez rok nie bede sie na tych portalach rejestrowac. Nadszedł koiec i mój swiat legł w gruzach. Pomyslałem sobie po to te męczarnie nie nadam sie nikomu ww przyszłosci itp zę bede miał te gorsze dziewczyny nie pasujące do mnie. Wiem ze szukanie miłosci na siłe jest bez podstawne... chciałbym w pewnym długiem liscie do niej wyjasnic poprostu co do niej czuje by chociaz wrócic do miłych chwil zmienic sie doskonale ją wspominac.. Wiem poprzednio popełniałem błędy wyciagałem wnioski teraz wyszło zerwałem i panika.. Teraz przez tą rozłąke mam problemy z zasnieciem uczucie ciezkosci mało jem itpBoje sie ze dziewczyna mnie ta zostawi odrzuci na zawsze choc wiem ze nie poznam innej lepszej. Może by było lepiej pobyć jeszcze w samotnosci czy nadal walczyc o nia ?? Pozatym bije sie z myslami... Statam sie zmienic wrócic do swoich pasji a czy to wyjdzie na dobre ?? Codziennie tylko płacz nerwica i strach przez tą osobe, mielismy isc na studniówke ( miła inteligentna fajna osoba) i nagle trach ;( mam uzależnienie od portali randkowych jak nie mam tam konta to od razu swiruje Dobrej nocy licze na powazne szczere odpowiedzi

Odnośnik do komentarza

Sorki, ale wypatrzylam sobie rózne , chyba Twoje posty jakie się ostatnio pojawialy
https://forum.abczdrowie.pl/forum-psychologia/1567005,problem-psychiczny
https://forum.abczdrowie.pl/forum-psychologia/1569911,pilna-pomoc-dylemat-psychiczny-jak-powstrzymac-sie-pokusie
https://forum.abczdrowie.pl/forum-psychologia/1575035,psychiczna-zapasc

Szczególnie na ten list moja wcześniejsza odpowiedz powinna Ci dać troszkę do myślenia
https://forum.abczdrowie.pl/forum-psychologia/1575085,pilnie-potrzebuje-pomocy-jak-wyjsc-z-tej-niezrecznej-sytuacji

Myślę, że dobrze sobie zdajesz sprawę, że jesteś tak uzależniony od portali randkowych, że znajomość w realu nie dość Cię fascynuje i az świerzbi Cię aby ją zerwać, a potem jesteś w dołku i rozpaczasz, że nie masz dziewczyny.
Może trzeba zacząć szukać pomocy w odzwyczajaniu się od tych portali. Wtedy może docenisz realne dziewczyny. I argument,że ostatnią poznaleś przez internet odpadnie? Co tego,że zwrzesz znajomość jak ona cię nie cieszy, bo tyle innych ogłoszeń wola do Ciebie i wydaje ci się, że tam może jeszcze ktoś bardziej fascynujący jest. Swiadomie lub podświadomie ciągnie Cie dalej i związek realny Ci się rozsypuje. Jak już go nie ma, to powołujesz się na nerwicę i opisujesz okropne objawy rozstania. Jak poczytasz wątki innych to zorientujesz się, że każde rozstanie mimo trudności trzeba i można przezyć.
Dorośnij. Jeśli dziewczyna była fajna i naprawdę Ci na niej zależy, to przeproś, wytłumacz i jeśli znów uchyli furtkę dla Was to wyrzuć konta z tych portali i szukaj dla siebie pomocy u psychologa.
Jeśli to chwilowy zal za czymś co jak piszesz sam zepsuleś to pociesz się szybko nowymi ogłoszeniami, tylko w realu dziewczynom glowy nie zawracaj, bo chyba realny związek jak na razie wcale nie jest Ci potrzebny.

Sam się zapytaj siebie czego Ty od życia chcesz. Sam sobie udziel odpowiedzi i wtedy postępuj zgodnie ze swoimi potrzebami.

Odnośnik do komentarza

Sam zainicjowałeś rozstanie, a teraz rozpaczasz i pragniesz powrotu, bo nagle doceniłeś, jaką miałeś wspaniałą dziewczynę. Jeśli Ci na niej rzeczywiście zależy, to postaraj się o nią zawalczyć. Może da Ci jeszcze jedną szansę? Uważam jednak, że powinieneś przede wszystkim skupić się na tym, by rozwiązać swój podstawowy problem - uzależnienie od portalów randkowych. Pomyśl o konsultacji ze specjalistą. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...