Skocz do zawartości
Forum

Bóg, Nauka i "Ból Istnienia"


Gość datoya

Rekomendowane odpowiedzi

~Dark_Rivers

Od dziś koniec z rozśmieszaniem, z cukierkami, kwiatami z adorowaniem i wysilaniem się aby to wszystko wyglądało zabawnie. Jeszcze zatęsknicie za takim trollem bo nikt tyle nie daje od siebie co ja włożyłem by was rozweselić.

No szkoda, szkoda :((
Chociaż przyznasz ze nie zawsze tylko rozweselasz, jeśli mamy mówić szczerze:P
Ale Trzymaj się,Kamil, może tu jeszcze jednak kiedyś coś napiszesz. Pozdrawiam.

PS Mam prośbę- zrób mi grzeczność i zgłoś do usunięcia konto "datoya" które chyba założyłeś dla żartu podczas wątku "Bóg, Nauka ..." jeśli dobrze się domyślam;D

Odnośnik do komentarza

Js_11
Luz to nie tylko spokój, luz to poczucie własnej wartości, to dystans,to życzliwość dla innych i dla siebie. Luz to moc.
Nie kojarzę go z brakiem adrenaliny tylko z odpowiednim nią sterowaniem.

Wiem ze poleciłam Ci w pewnym stopniu odrzucenie moralności, ale tu trzeba rozważyć czy naprawdę tylko dla chwilowej przyjemności, czy też dla możliwości spełnienia w życiu.
A Czy to jest moralne że żyjesz nieszczęśliwy? Wciąż się zamartwiasz ? Może właśnie lepiej i moralniej poluzować trochę krawacik i nie być takim Panem Idealnym?

Twoja sprzeczność jest w zasadzie nie do rozwiązania jeśli choć trochę nie przesuniesz swoich wartości.
Jeśli np nie przyjmiesz że są kobiety pulchne bo taka jest ich biologiczna konstrukcje i dobrze z tym wyglądają i czuja się.

Odnośnik do komentarza

No widzę ze niepotrzebnie przypomniałam xD -może przeceniłam ciebie Dark_ Rivers,
chciało cie się podszyć to powinieneś tez usunąć kiedy proszę
ale widocznie to niekoniecznie tak działa:(

i jeszcze ta stopka hahaha xD dopiero teraz zauważyłam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...