Skocz do zawartości
Forum

Pilna pomoc dylemat psychiczny jak powstrzymac sie pokusie ??


kalix93

Rekomendowane odpowiedzi

od 2 miesiecy jestem z pewną dziewczyną (A). Troche na odległosc bo 90 km. Ostatnio powoli sie zaczyna niszczyc przez jedno zdarzenie... Poznałem ją przez profil randkowy wszystko ok spokojnie. Ten Związek zapodwiada sie w tym dobrym kierunku dziewczyna marzeń Wspólne charaktery zaczynamy sie poznawac.. Nagle mnie odpycha od niej :( Z tego powodu że na facebooku zobaczyłem jakąś dziewczyne [B] i korci mi do niej by napisac ale z drugiej strony nie chce niszczyc swojego zwiazku. Cały czas sie zadreczam staram sie powstrzymywac od tego ale taki stan psychiczny utrzymuje sie nadal. Czuje sie jakbym zaniedbywał myslami swój zwiazek i troche swoje otoczenie Nie wiem czy napisac tej osobie (Nie pociąga mnie nawet) by NIGDY ale to nigdy do mnie nie pisała bym zapomniał o niej po jakimś czasie. Nawet mam obsesyjne mysli o swojej przyszłosci ze nagle zmieni mój sie charakter stocze sie zostane człowiekiem z nizszego marginesu a nie chce by ludzie tak negatywnie na mnie patrzyli. Jestem typem ogólnie samotnika a boje sie troche powiedziec o problemie Rodzinie itp... Chciałbym miec ten ciezar za soba i przestało by mnie to dręczyc. Straciłem przez te obsesyjne mysli swoje zainteresowania... Sport itp. Zastanawiam sie bardzo nad swoja przyszłoscia nie chce Boje sie nagłego rozstania Bo nie chce popełniac błędów które kiedys popełniałem ze trafiałem na nieodpowiednich ludzi i wdawałem sie w złe towarzystwo. Bardziej mi chodzi o to co napisac do tej osoby by nie odpowiadały nigdy na moje wiadomosci by powietrze jakby ze ze mnie nagłe by zeszło... Chocdzi mi o to by wyrzucic z mysli tą osobę do niej nie pisac itp Poprostu zwyczajnie zauroczyłem sie w osobie drugiej z lekka. Bardzo licze na pomoc to dla mnie bardzo ważne

Odnośnik do komentarza

kalix93, rozumiem, że jesteś w związku na odległość ze swoją dziewczyną, ale spodobała Ci się inna dziewczyna i bijesz się z myślami, czy do niej napisać. Nie wiem, co powinieneś zrobić, bo nie wiem, co czujesz. Odpowiedz sobie na ważne pytania: Co czujesz do swojej dziewczyny? Czy naprawdę ją kochasz? Czy jesteś w stanie ją zranić, oszukać? Czy ciekawość, fascynacja inną kobietą jest silniejsza niż Wasz aktualny związek? Nie podejmę decyzji za Ciebie. Ty sam musisz wiedzieć i czuć, czego chcesz, czego potrzebujesz. Pamiętaj jednak, by być uczciwym wobec swojej dziewczyny. Jeśli nie chcesz z nią być, nie chcesz już dbać o Waszą relację, należy się jej prawda, a nie wodzenie za nos i oszukiwanie. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...