Skocz do zawartości
Forum

Czy biały, gęsty śluz jest oznaką ciąży?


Gość ewcia_k

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ewcia_k

Witam, Zawsze miałam cykle 28 dniowe. Ostatnia miesiaczka przyszla 4 dni wczesniej. 18 lutego miałam ostatni dzień okresu i w nocy z 18 na 19 współżyłam z moim narzeczonym. Teraz jest 17 dzien cyklu i od kilku dni zauważyłam biały gęsty śluz. Bez zapachu. Nic mnie nie boli, nie piecze, nie swedzi. Czy to moze być oznaką ciąży? Bardzo proszę o odpowiedz.

Odnośnik do komentarza

Witam!
od prawie dwóch lat staramy się z mężem o dziecko. Około rok temu zmieniłam ginekologa, po badaniach usg i badaniach krwi okazało się, że mam PSOC, po pół roku leczenia hormonalnego znowu podjeliśmy próby, lecz okres spóźniał się (cykl 42 dniowy), okazało się, że mam podwyższony poziom prolaktyny i od czterech miesięcy biorę bromergon rano i wieczorem po pół tabletki. Po bromergonie od razu cykl zaczął trwać 30 dni. Ostatnią miesiączkę miałam 4 stycznia, więc spodziewaną miesiączkę powinnam miec 3 lutego. Test ciążowy zrobiłam 31 stycznia oraz dzisiaj rano i obydwa wyszły negatywne. Od piątku 1 lutego pobolewa mnie brzuch, zaczęłam dosyć często chodzić do toalety(siku, ok. trzy razy w nocy), rano nie potrafię wstać z łóżka ze zmęczenia i jeszcze pojawił się gęsty, ciągnący śluz. Czy to możliwe, że jednak jestem w ciąży? Jaki może być powód braku okresu w moim przypadku?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...