Skocz do zawartości
Forum

Test produktów Cetaphil


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani,

po słonecznych i ciepłych dniach lata nasza skóra z pewnością potrzebuje regeneracji i odświeżenia. Jednocześnie jesień, która nadeszła, wiatr i plucha wcale nam tego nie ułatwiają...

Specjalnie dla Was mamy wyjątkową akcję testowania kosmetyków marki Cetaphil - idealnych dla skóry wrażliwej i trądzikowej. Aby wziąć udział wystarczy wypełnić krótką ankietę, która jest dostępna tutaj.

http://kontoredakcyjne.strefa.pl/Cetaphil-forum.png

Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy 50 osób, które będą mogły przetestować Balsam do twarzy i ciała Cetaphil MD Dermoprotektor lub Emulsję micelarnej Cetaphil EM Do mycia.

Czekamy na Wasze zgłoszenia! Czas na wypełnienie ankiety macie do 14 października 2015 roku! Więcej informacji o akcji oraz o produktach marki Cetaphil znajdziecie na stronie internetowej.

Regulamin akcji

Odnośnik do komentarza

Bardzo dziękujemy wszystkim za wypełnienia ankiety rekrutacyjnej do testowania produktów marki Cetaphil. Wybraliśmy już testerów - informacja o zakwalifikowaniu została przesłana na maile podane w czasie wypełniania ankiety. Gratulujemy wszystkim, którzy będą mogli osobiście przetestować Balsam do twarzy i ciała Cetaphil MD Dermoprotektor lub Emulsję micelarnej Cetaphil EM Do mycia.

Zbieramy adresy do wysyłki produktów i już niedługo będziecie mogli pisać swoje pierwsze opinie :-)

Odnośnik do komentarza

Mam możliwość testowania emulsji micelarnej i po kilku dniach mogę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona. Produkty do oczyszczania twarzy często mnie podrażniają, zostawiają twarz przesuszoną albo wręcz przeciwnie - pokrytą tłustą, nieprzyjemną powłoką. W przypadku Cetaphilu jest zupełnie inaczej - cera jest oczyszczona, wygładzona i nie ma żadnych zaczerwienień. Naprawdę polecam ten produkt wszystkim wrażliwcom - będziecie zadowolone z efektów :)

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za możliwość przetestowania balsamu do twarzy i ciała. Jestem pod wrażeniem efektów :) mam bardzo wrażliwą skórę i skłonną do reakcji alergicznych. Tak się składa, że ostatnio użyłam czegoś, co bardzo mnie uczuliło, więc pojawiła się wysypka na twarzy, która utrzymywała się przez trzy tygodnie. Wraz ze stosowanie balsamu Cetaphil zauważyłam, że wysypka znika, czyli Cetaphil nie wywołuje reakcji alergicznych. Poza tym idealnie nawilża, szybko się wchłania i pozostawia uczucie świeżości. Teraz mam pewność, że moja skóra jest w stanie idealnym :) Dziękuję :)

Odnośnik do komentarza

Żelowa konsystencja emulsji micelarnej Cetaphil to rewelacyjne rozwiązanie. Moja skóra pokochała ją od pierwszego użycia: kosmetyk łatwo się rozsmarowuje, a następnie zbiera wacikiem, a ja nie mam już tego nieprzyjemnego uczucia, że kosmetyk ściągnął z mojej twarzy coś więcej poza zanieczyszczeniami, wręcz przeciwnie: skóra jest ukojona, gładka, świeża i oczywiście czyściutka :)

Poza tym emulsja jest super delikatna dla okolic oczu. nosze soczewki, które uwrażliwiają moje oczy, więc wiele kosmetyków je podrażnia. Cetaphil natomiast dokładnie oczyszcza oczy nawet z ciężkiego makijażu nie wywołując żadnych nieprzyjemnych efektów ubocznych.
Jestem po prostu zachwycona tym produktem: konsystencja, działanie, bezpieczeństwo - pod każdym względem rewelacyjny produkt. Na pewno będę polecać innym (a tak naprawdę już polecam ;)

Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim dziękuję za możliwość przetestowania balsamu do twarzy i ciała. Na początku pomyślałam, jak to możliwe, żeby jeden kosmetyk był odpowiedni do twarzy i do ciała, ale zaryzykowałam. Dalej o efektach.
Balsam ma delikatną konsystencję i jest bardzo wydajny. Łatwo się rozsmarowuje i nie zostawia na skórze tłustego filmu. Skóra po użyciu jest wyraźnie nawilżona ale nie przetłuszczona, jakby balsam od razu wnikał wgłąb. Mam problemy skórne związane z jej nadmiernym wysychaniem. Po kąpieli skóra zazwyczaj jest napięta i jak najszybciej muszę coś na nią nałożyć, aby mnie nie bolała, mam nadzieje, że po dłuższym stosowaniu Cetaphilu ten problem zniknie.
Na twarzy też zauważyłam poprawę, jest delikatniejsza w dotyku. Cienka warstwa daje odpowiedni poziom nawilżenia nawet na jesienne dni.
Najbardziej zaskakujące jest to, że faktycznie nie posiada żadnego zapachu.
Zdecydowanie będzie to mój nowy ulubiony kosmetyk.

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze bardzo dziękuję za możliwość testowania Cetaphil.Zostałam testerką Cetaphil MD Dermoprotektor Balsam do twarzy i ciała.Nigdy dotychczas nie stosowałam tego samego kosmetyku do twarzy jak i całego ciała.Miałam przekonanie,że muszą to być odrębne kosmetyki-jeden do twarzy i drugi do całego ciała.
Ale Cetaphil bardzo miło mnie zaskoczył.
Zabrałam się do testów bez jakiegoś wielkiego przekonania.A tu zaskoczenie-balsam rewelacyjnie oczyszcza twarz i łagodzi podrażnienia,a moja sucha skóra jakby odżyła.
Tak samo działa na całym ciele-nawilża i zniknęło gdzieś takie nieprzyjemne ściąganie skóry po myciu.
Jak dla mnie rewelacja.
Polecam szczególnie osobom z problemami skórnymi i alergikom :)

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze bardzo dziękuję za możliwość testowania Cetaphil.Zostałam testerką Cetaphil MD Dermoprotektor Balsam do twarzy i ciała.Nigdy dotychczas nie stosowałam tego samego kosmetyku do twarzy jak i całego ciała.Miałam przekonanie,że muszą to być odrębne kosmetyki-jeden do twarzy i drugi do całego ciała.
Ale Cetaphil bardzo miło mnie zaskoczył.
Zabrałam się do testów bez jakiegoś wielkiego przekonania.A tu zaskoczenie-balsam rewelacyjnie oczyszcza twarz i łagodzi podrażnienia,a moja sucha skóra jakby odżyła.
Tak samo działa na całym ciele-nawilża i zniknęło gdzieś takie nieprzyjemne ściąganie skóry po myciu.
Jak dla mnie rewelacja.
Polecam szczególnie osobom z problemami skórnymi i alergikom :)

Odnośnik do komentarza
Gość Paulina Bilińska

Bardzo dziękuję za możliwość przetestowania Cetaphil .Od innych produktów różni się tym, że jest delikatny i dobrze usuwa nadmiar sebum, które powstało w nocy bądź w ciągu dnia. Skóra po użyciu tego produktu jest bardzo gładka i wygląda na bardzo zadbaną. Lubię go, ponieważ inne produkty sprawiały, że sebum bardziej wydzielało się na mojej buzi doprowadzając ją do trądziku. Od kiedy mam ten produkt nie muszę się martwić, że trądzik znów się pojawi na mojej buzi.

Odnośnik do komentarza

Ja również dziękuję za możliwość wzięcia udziału w testowaniu balsamu do twarzy i ciała Cetaphil. Muszę powiedzieć, że z reguły nie jestem regularna w stosowaniu kremów, ale tym razem codziennie rano i wieczorem po umyciu twarzy stosuję balsam. Jest w poręcznym opakowaniu i wystarczy niewielka ilość na twarz oraz dekolt, więc będzie wydajny. Bardzo szybko się wchłania i przez cały dzień czuć, że cera jest nawilżona, ale jednocześnie się nie błyszczy. Będę stosowała nadal i ciekawe jak będzie odżywiona skóra po dłuższym czasie.

Odnośnik do komentarza
Gość malgoltestuje

I ja miałam możliwość przetestowania emulsji micelarnej. Jestem w 100% zadowolona, bo moja skóra wreszcie jest dobrze oczyszczona, nie podrażniona ani nie wysuszona. Chrostki na moim czole zaczynają wreszcie znikać, a pory się otwierają. Moja skóra właśnie takiego oczyszczenia i nawilżenia potrzebowała.

Odnośnik do komentarza

Jestem bardzo zadowolona z testowanego balsamu do twarzy i ciała Cetaphil. Ten produkt jest doskonały ,zarówno ja jak i mój synek mamy bardzo wrażliwą,alergiczną skórę , brak jej nawilżenia, dzieki balsamowi do twarzy i ciała już po kilku pierwszych użyciach, skóra faktycznie stała się nawilżona, delikatna i miękka. Jestem bardzo zadowolona z tego produktu , z pewnością balsam ten zagości na dłużej w naszym domu, ponieważ żaden inny produkt których używaliśmy do tej pory ,nie był tak skuteczny , dodatkowym plusem jest to że balsam ten nadaje się do całego ciała również do twarzy,fantasycznie ją nawilża. Wystawiam najwyższą notę , uważam że jest to doskonały dermokosmetyk dla skóry wymagającej ,polecam serdecznie

Odnośnik do komentarza

Zalety:
- dobrze nawilża
- nie wywołuje podrażnień
- przyjemna konsystencja
- brak zapachu
-przyjemna w stosowaniu
- dobra do porannego mycia twarzy

Wady:
- skład, ale po 4 dniach używania nie zauważyłam żadnych dodatkowych niedoskonałości
- nie nadaje się do demakijażu; nie domywa kremu BB, fluidu;

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za możliwość przetestowania balsamu do twarzy i ciała CETAPIL. Ja niestety nie widzę różnicy, tzn, moje ciało (42 lata) nie bardzo jest zachwycone bo nadal suche. Testuje cały tydzień, ale może to za krótko. W ankiecie powinny być pytania otwarte.
pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Mam okazję testować Cetaphil MD Dermoprotektor Balsam do twarzy i ciała. Byłam bardzo ciekawa tego produktu, ponieważ jestem posiadaczką skóry trudnej w pielęgnacji. Produkt mile mnie zaskoczył, ponieważ faktycznie nawilża skórę. Jego działanie nie jest powierzchowne. Balsam zastosowany na cerę sprawia, że cera jest jakby bardziej sprężysta, zdecydowanie bardziej nawilżona i wygładzona. Konsystencja dość lekka, przyjemna, łatwo się rozprowadza. Skóra nie jest już tak szorstka jak wcześniej. W przypadku tego produktu nawilżenie jest długotrwałe i nie znika wraz z wchłonięciem się produktu. Mam cerę suchą, a jednocześnie trądzikową, ten produkt u mnie póki co nie nasilił trądziku i mam nadzieję, że tak pozostanie. W końcu ma w składzie składnik antybakteryjny, a cera trądzikowa także potrzebuje nawilżenia. Cena dość wysoka, ale opakowanie spore i raczej wydajne. Polecam wypróbować!

Odnośnik do komentarza

Jestem w trakcie testowania balsamu. Produkt ma przyjemną konsystencję, szybko się wchłania i nie pozostawia nieprzyjemnej warstwy. Jak na razie nie zapycha skóry ani nie powoduje uczuleń. Nie zauważyłam jednak na razie znaczącej różnicy w poprawie stanie skóry, ale na pewno jest ona dobrze nawilżona.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...