Skocz do zawartości
Forum

Masturbacja w małżeństwie


Gość Małżeństwo mastu

Rekomendowane odpowiedzi

~Małżeństwo mastu
No właśnie aktywny musi być facet i jak tu go zachęcić żeby nie myślał egoistycznie wyłącznie o swojej przyjemności ale zauważył ,że ma żonę której też się coś od życia należy i która też ma swoje potrzeby.

mężczyzna powinien tak długo pieścić kobietę penisem językiem, szeptem etc samemu wstrzymując się od wytrysku aż kobieta pierwsza osiągnie orgazm. Po orgaźmie kobiety sam bez problemów dochodzi do wytrysku=orgazmu. Jeśżęli spuści się szybciej, to za kolejnym podejściem czas wytrysku na tyle się opóźni, że zadowoli kobietę.

Odnośnik do komentarza

~Małżeństwo mastu
No właśnie aktywny musi być facet i jak tu go zachęcić żeby nie myślał egoistycznie wyłącznie o swojej przyjemności ale zauważył ,że ma żonę której też się coś od życia należy i która też ma swoje potrzeby.

jaki staz malzenski masz , jak moge zapytac , to jest wazne

Odnośnik do komentarza

~gosc007
~Małżeństwo mastu
No właśnie aktywny musi być facet i jak tu go zachęcić żeby nie myślał egoistycznie wyłącznie o swojej przyjemności ale zauważył ,że ma żonę której też się coś od życia należy i która też ma swoje potrzeby.

jaki staz malzenski masz , jak moge zapytac , to jest wazne

VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV
Jak chłop może być aktywny, jak jest przekonany, że babie należy tylko włożyć, spuścić się, odwrócić się dupą i zasnąć, bo baba jest od rodzenia dzieci a nie od orgazmu.

Odnośnik do komentarza

~Małżeństwo mastu
Ponad 3 lata i wciąż jest tak samo :( Nie jestem jakimś wielorybem rozmiar ubrań noszę 36/38 więc raczej wyglądem go chyba nie odstraszam

Rada podglądnięta w Sanatorium: załatw se Sanatorium prywatnie lub na NFZ, tam na pierwszym wieczorku zapoznawczym poderwij se osiłka i co noc nadrobisz zaległości i będzie seks na 200%. Widziałem jak babki po menopauzie szalały z rozkoszy

Odnośnik do komentarza

~Małżeństwo mastu
Ponad 3 lata i wciąż jest tak samo :( Nie jestem jakimś wielorybem rozmiar ubrań noszę 36/38 więc raczej wyglądem go chyba nie odstraszam

myslalem ze ciut dluzej jestescie malzenstwem ,pracujesz czy w domu siedzisz,bo piszesz maz egoista taki siaki ,ty czlowieka nie znasz wcale , 3 letni staz to krotko wg mnie , szczupla , fajna kobieta kolo 30-stki,powinnien byc fajny sex , o kazdej porze dnia i nocy , calowanie , i na trzezwo i po alkoholu , dziecko juz powinno byc ,bynajmniej jedno,nie chce byc jakims znawca ale men twoj posuwa inna laske ,

Odnośnik do komentarza
Gość Małżeństwo mastu

W różnych pozycjach nie tylko w jednej przez 3 lata, dzieci no jakoś tak wyszło, że ich nie mamy jeszcze. Mąż pracocholik i domator raczej więc nie podejrzewam go o łażenie po babach. Czasami jak go pytam czemu,,konia wali" pada odpowiedź ,że ,,tak szybciej 3 min. i już'' ręce mi opadają :(

Odnośnik do komentarza

~Małżeństwo mastu
W różnych pozycjach nie tylko w jednej przez 3 lata, dzieci no jakoś tak wyszło, że ich nie mamy jeszcze. Mąż pracocholik i domator raczej więc nie podejrzewam go o łażenie po babach. Czasami jak go pytam czemu,,konia wali" pada odpowiedź ,że ,,tak szybciej 3 min. i już'' ręce mi opadają :(

zaloguj sie , napisz mi wiecej na poczte, jak mozna walic konia przy takiej kobiecie ,

Odnośnik do komentarza
Gość Małżeństwo mastu

No nigdy nic nie wiadomo albo coś kręci albo jest już tak silnie uzależniony od masturbacji albo boi się gry wstępnej żeby samemu nie skończyć zanim cokolwiek zacznie robić lub może nie umie gry wstępnej zrobić faktem jest ,że on nie miał bogatego doświadczenia seksualnego czy to może mieć jakiś wpływ?

Odnośnik do komentarza

~Małżeństwo mastu
No nigdy nic nie wiadomo albo coś kręci albo jest już tak silnie uzależniony od masturbacji albo boi się gry wstępnej żeby samemu nie skończyć zanim cokolwiek zacznie robić lub może nie umie gry wstępnej zrobić faktem jest ,że on nie miał bogatego doświadczenia seksualnego czy to może mieć jakiś wpływ?
drgnelo cos , nic pewnie , powiem ci ze musisz lba kochac , albo utrzymuje cie , b0 jestes juz na takim etapie ze wiesz sama ze inaczej nie bedzie w lozku i godzisz sie na to

Odnośnik do komentarza

Witaj.
Nie jestem mężatką, może uznasz że nie powinnam zabierać głosy, jednak powiem o własnym doświadczeniu. W jednym ze związków miałam dość podobnie. Masturbowałam się praktycznie wyłącznie bo sex jakoś nie wychodził. Koniec końców doszło do tego, że mój były doprowadził do tego, że robiłam to przy nim i dla niego. W końcu mi powiedział, że to go podnieca. Przestałam się go wstydzić i siebie ograniczać w masturbacji. To okazało się dobrą drogą, bo potem sex był znacznie lepszy i częstszy, choć szczerze nigdy nie był to jakiś genialny sex. Może spróbuj tego, może pomóc a nie zaszkodzi na pewno.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...