Skocz do zawartości
Forum

Nieudacznik


Gość Marney

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 15 lat i chodzę do III klasy gimnazjum. Od dłuższego czasu mam silne wrażenie że jestem do niczego i ogólnie po co ja żyje? - Mam wiele kompleksów, jestem najniższy z klasy a zarazem wyglądam na 11 lat, jestem najsłabszy i w ogóle nie mam talentu sportowego. Nienawidzę kiedy ktoś mnie pyta czy się zgubiłem, bo podstawówka jest gdzie indziej. Po za tym nie mam żadnego talentu... nic nie potrafię dobrze zrobić. Mam siebie dość bo jestem także leniwy i uzależniony od komputera. Ale to nie zwykłe lenistwo, to lenistwo połączone z uzależnieniem. Miewam czasami myśli samobójcze... Po co ja żyje? Czy mam jakiś cel? Jest lekarstwo na lenistwo? Bardzo dziękuję za wszelką pomoc.

Odnośnik do komentarza

hej :) cóż, ważne aby mieć jaja, bez względu na wygląd. Może i jesteś najniższy ale to nie Twoja wina. Chyba że paliłeś za młodu. A od komputera też bywam uzależniona. Ty masz 15 lat, pomyśl tylko... masz 20 lat i wspominasz swoją młodość...i co wspomnisz? Znajdź jakąś pasję, bo jeśli wybierzesz sport to najwyższy czas aby się nim zająć. Owszem w wieku 20 lat możesz śmiało zaczynać, ale chyba lepiej teraz? Wielu ludzi nie wie co chce w życiu robić, ale na pewno do czegoś się przydasz. Wysocy ludzie do zbierania jabłek, niscy do truskawek chociażby. Troche głupio ze już w tym wieku masz myśli samobójcze. Może zmień coś w swym życiu, ponoć zmiany są dobre. A i każdemu coś dogadują, Tobie że jesteś niski itp. a innym z kolei też coś dogadują, bo nikt nie jest idealny. Możesz być dobrą wersją samego siebie, ale najpierw popracuj nad sobą, wtedy też docenisz siebie. A juz na pewno nie graj w gry. Postaraj sie zdobywac dobre oceny , miec czas na obowiazki, ale tez znalezc czas na jakis ruch np biegaj, ja sama pamiętam że w gimnazjum biegałam chyba najwięcej w całym swoim życiu. I nie martw się i nie mów że jesteś nieudacznikiem, bo jesli bedziesz sie staral choc troszke to bedzie juz lepiej. Mówi sie że dopóki walczysz, nie przegrałeś. Trzymaj sie, pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Znajomy był najniższy w szkole, a gdy podrósł, to przewyższył wszystkich chłopaków.
Mój mąż był najwyższy, przestał rosnąć i koledzy go przewyższyli.
Jeszcze rośniesz, zobaczymy jak będzie.
Niski wzrost - zobacz aktorów. Większość z nich to niscy ludzie, choć na ekranie wyglądają prawie normalnie.
Są znani, popularni i zarabiają krocie.
Młody wygląd teraz może ci przeszkadzać, za to jak będziesz dojrzały, będzie on twoim atutem.

Ważna jest wysportowana sylwetka, zdrowie, ruch. Musisz się zmobilizować i coś zacząć ćwiczyć.
Jeśli ugrzęźniesz tylko przed komputerem, to przegrasz życie.
Sam komputer nie jest zły, można nieźle zarabiać, jeśli sprawnie się nim posługujesz. Pomyśl o przyszłej pracy w tym kierunku. No, ale do tego musisz też zmobilizować się do nauki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...