Skocz do zawartości
Forum

moja przyjaciolka jest ladniejsza ode mnie wedlug mojego chlopaka


Gość paulinaaaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość paulinaaaaaaa

mam 23 lata jestesmy 5 lat razem, wczoraj wracajac ze sklepu do domu niby pol zartem pol serio dowiaduje sie ze moja przyjaciolka wedlug mojego chlopaka jest ladniejsza ode mnie. Jest mi srasznie przykro, od wczoraj sie do niego nie oddzywam bo nie potrafie. Czy to ma sens skoro nie jestem dla niego najlepsza a ktos bliski z mojego otoczenia jest? i mowi mi to wprost?

Odnośnik do komentarza
Gość wróżką nie jestem

brakuje kontekstu w jakim to powiedział i dokładnie jakimi słowami. Na razie wiemy tylko tyle jak to odebrałaś i że powiedział pół żartem pół serio. To za mało żeby ocenić jego intencje. Przytocz w szczegółach całą rozmowę najdokładniej jak pamiętasz.

Odnośnik do komentarza
Gość paulinaaaaaaa

to było tak, jechaliśmy w windzie i ja się przeglądałam i zaczęłam siebie wychwalac ( jestem pewna siebie, mam poczucie wartosci) wyszliśmy z windy i tak mi powiedział nie pamiętam dokładnie. dziś przepraszał gadał że nie myśli tak ale wkurza co ze cały czas gadam że mam powodzenie. ale ja wcale tak nie mówię. W sumie jestem pewna siebie a moje zachowanie przeczy jak zareagowała na to co mi powiedział. ale dla każdego byłoby przykre. dziś jego zachowanie pokazało ze nie zdawał sobie sprawy jak mnie zranił.

Odnośnik do komentarza
Gość księżniczko

No to sprawa jasna. To naturalny odruch że jak ktoś zadziera nosa - a tak zostałaś odebrana - to podświadomie ma się ochotę go przytemperować. To trochę mechanizm obronny.
Poleciał po bandzie, ale rzucił pierwsze co mu przyszło do głowy, nie zastanowił się. Oboje ponosicie winę za tę sytuację.
Daj mu spokój, przestań się wozić jak księżniczka, pokaż że jesteś normalna. Jak masz ochotę się posamouwielbiać to rób to w domu przed lustrem a nie przed swoim chłopakiem bo on to może odbierać jako sugestię że na Ciebie nie zasługuje albo coś podobnego. Fajnie że masz poczucie własnej wartości, to w dzisiejszych czasach potrzebne, ale nie każdy potrafi to odgraniczyć od zarozumialstwa. Możesz użyć argumentu lub gestu sugerującego że znasz swoją wartość, ale rób to w samoobronie, to różnica.

Odnośnik do komentarza
Gość paulinaaaaaaa

On zakompleksiony na pewno nie jest, ma duże powodzenie u kobiet :) a ja no nie wiem kiedys bylam szara myszką myśle o czasach gimnazjum liceum, pozniej wszystko sie zmieniło, na imprezach, na mieście płeć przeciwna mnie dostrzega może to sprawa ze czuje sie taka pewna siebie, choć nie noszę skąpych ubrań żeby ktos na siłe mnie widział proszę nie mylić. :) z tym przeglądaniem w lustrze zwyczajnie żartowałam jaka nie jestem moze on zle odebrał to a pozniej ja jego ,,zarcik''...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...