Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego znajoma nie odbiera telefonów i nie odpisuje?


Gość p...l

Rekomendowane odpowiedzi

Mam znajoma,która kiedyś odbierała telefon/y jak też pisała SMS /y. W roku latach od 2013_2014 nie mowie ze cały czas i ciągle w jednym miesiącu po 4 razy robiłem przerwę i dopiero po 4 miesiącach dzwoniłem i pisałem do znajomej i odbierała. W tym roku wole nie odbiera ani nie odpisuje.Dlaczego dana osoba znajoma nie odbiera telefonu ani nie odpisuje? Co zrobić w takim przypadku? Zastanawiam co zrobić bo niechce wpaść, odwiedzić bez zapowiedzi bo może być zła lub zszokowana. Dlaczego tak jest

Odnośnik do komentarza
Gość ona tylko wie czemu

Powodów może być mnóstwo. Te najpospolitsze to:
1.) pogniewała się, ale okazuje to w nieelegancki sposób;
2.) ma depresję, w której brak jej napędu psychoruchowego - czyli nie ma siły podejmować kontaktów.

Odnośnik do komentarza

Danuta718
~dama Jolanta K.
~dopinguje_
yy, ma na ciebie wyje-***

A przy tym kultury nie ma za grosz, pewnie w oborze chowana, biedactwo.

Droga ,,damo", prawdziwa dama nikomu nie wytyka czyjegoś pochodzenia...

Alez nie wytknęła pochodzenia, lecz miejsce wychowania.

Odnośnik do komentarza

Styl wypowiedzi kojarzy mi się z dowcipem:
List nastolatek z kolonii:
- Kochana Mamo! Bawimy się jak damy. A jak nie damy to się nie bawimy.
Bo nie liczy się co wytyka, liczy się sam fakt wytykania. Ktoś, kto się tytułuje jako ,,dama", nie zachowuje się w ten sposób...
Ciekawa jestem czym kieruje się autor wątku wymyślając te wypociny? Czy faktycznie jest aż tak zaburzony czy taki jego styl życia...

Odnośnik do komentarza
Gość nietypowy facet

Może kogoś poznała i nie chce żebyś właził jej z buciorami w nowy związek ?

Kobiety nie potrzebują słów do komunikowania się z facetami. Najczęściej robią to gestami i oczekują że facet zrozumie o co im chodzi.
Sorry ale najczęstszą metodą dawania kosza facetowi jest olewanie jego prób kontaktu. To samo gdy są w związku i coś im nie pasuje.
Tzn mówić nie potrzebują, ale w drugą stronę jak najbardziej.
Oprócz słuchania lub czytania jakie są piękne i mądre, wspaniałe i kochane oczekują jasnego stawiania sprawy.

Odnośnik do komentarza

~foxfox
Jaka była wasza relacja?
Była dziewczyna, koleżanka, była przyjaciółka? Dlaczego robiłeś przerwy? Jakie miałeś wobec niej zamiary?

Koleżanka, znajoma a przyjaciółka. Robiłem przerwy, gdyż koleżanka, przyjaciółka, znajoma chciała aby robić przerwy bo za dużo to dla niej. A poza tym obowiązki w domu mycie garow, obiad robienie obiadów, pójście do siostrzencow, opiekować się nimi jeszcze do tego szkolenia itp.Kolezanka,przyjaciółka, znajoma ma obowiązki podobne do moich jeszcze pracuje itp.
Zamiary jakie miałem wobec nią, to proste spotkać się spędzić z nią chwile czasu coś jeszcze o zamiarach napisać, opisac

Odnośnik do komentarza

~foxfox
Mogę pomóc, miałam podobną sytuację, proszę tylko się określić. (Pana zamiary i relacja z Tą kobietą)

Zamiary które miałem z ta kobieta to tylko spotkania się z nią nic więcej. Nie planowałem nic więcej tzn.,tj aby chodzić z nią czy żeby była dziewczyna tylko jedynie traktował em na stopie przyjacielski.
A jaka,lub jakie problemy podobne miałeś ,mialas odp.,ciekaw jestem jak to rozwiąże jest

Odnośnik do komentarza

to byl moj byly chlopak, i wlasnie robi mi wode z mozgu do tej pory :) nie chce okreslic relacji miedzy nami do tej pory… ja nie wiem o co mu chodzi…
w pewnym momencie po prostu przestalam odbierac i odpisywac bo juz psychicznie nie moglam… tkwic w niejasnej sytuacji… chociaz nie raz prosilam zeby sie okreslil a on nic tylko wymigiwal sie od konkretnej odpowiedzi… i nadal wydzwania i pisze (juz tak przez 4 lata)

Odnośnik do komentarza

Skoro przeżywasz to ,że koleżanka nie odbiera telefonów to znaczy ,że musisz coś do niej czuć . Jeżeli By nie zależało Ci na tej dziewczynie to być to miał gdzieś.
Dziewczyna skoro nie odbiera telefonów widocznie to wyczuła ,że Ci na niej zalezy i postanowiła zerwać z Tobą kontakty. Im więcej dzwonisz tym bardziej ona się od Ciebie oddala. Daj sobie spokój z nią , nie dzwoń. Jak przestaniesz do niej dzwonić to być może ona sama się do Ciebie odezwie a jeżeli nie to po prostu o niej zapomnij.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...