Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
oksana125

problemy ze wzrokiem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Od jakiegoś czasu mam przekrwione oczy . Dodam ,że pracuję po 8 godzin dziennie albo nawet czasem i więcej. Nie wiem , może to zespół tzw suchego oka ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może być i zespół suchego oka , może i być tez brak witaminy , np Witaminy A która odpowiada za wzrok , jej niedobór prowadzić moze do nawet . Spróbuj brać Gold luteinę , ona zawiera 22mg luteiny i właśnie witaminę A . Mój maż miał często gęsto przekrwione oczy . Jak to brał to mu przechodziło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zażywam gold luteine z tego względu ,że mam właśnie taką pracę przed komputerem . Zresztą czego się dzisiaj nie robi bez niego . Oczy potem sa przekrwione itd . Preparat zawiera Luteine i wszelkie inne bardzo potrzebne witaminy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Laurra68

To pewnie przemęczenie. doradzam okulary z antyrefleksem. Moja teściowa nie pracowała przy komputerze, ale miała bardzo suche oczy. Okazało się że ma duże ciśnienie w oku i lekarz skierował ją na optyczną tomografię oka. w pt idzie do intermedu w będzinie przeprowadzić badanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość chou1

Wybierz się z tym do okulisty. Moja siostra też miała ten problem i dostała krople z antybiotykiem + jakieś zwężające naczynka. Antybiotyk dlatego, bo okazało się że to jakaś bakteria, czy coś. Po kuracji ten problem jej minął.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bebe hebe

o matko , jak jakaś wredna bakteria dostanie się do oka to jest przechlapane ;/ miałam zapalenie spojówek i co się namęćzyłam to ani nie mówię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość AlutkaH

Jak się ma stan zapalny oka to dostaje się antybiotyk w kroplach , krople na rozszerzanie źrenic , witamine c ( która wpływa na odbudowe kolagenu) oraz krople na nawilżanie gałki ocznej . Do samego przekrwienia oczu , które wynikają z długiego siedzenia nad robtą papierkową , przed komputerem , czytania książek , to polecam Gold luteinę na oczy . Oczywiście stosowac po konsultacji z okulistą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...