Skocz do zawartości
Forum

biegunkai lek przed wychodzeniem


Rekomendowane odpowiedzi

witam
O ponad 3 lat borykam sie z problemem ktory niszczy mi zycie ale i mnie. Chcialam bym prosic o pomoc bo nie wiem czy to moga byc problemy z organizmem czy jednak moze psychiczne.Zaczne od poczatku...mieszkam w Angli od 4 lat pojechalam na pierwszy urlop do Polski i wtedy zaczal sie moj horror.Przez 2 tyg codziennie dostawalam biegunke,bralam tabletki przeciwbiegunkowe(np.stoperan) ale efekt nie byl zachwycajacy, a na nastepny dzien to samo.Myslalam ze to tzw."biegunka podroznych" i myslalam ze jak wroce do Anglii to minie. Jednak bojac sie przed dostaniem biegunki zaczelam codziennie zazywac tabletki przeciw biegunkowe (3-5tabl.) po paru miesiacach zaczelo mnie to meczzyc chcialam sie uwolnic od tego i poszlam do lekarza z badan wyszlo ze mam celiakie. Odstawilam tabletki bedac na zwolnieniu polrocznym i diecie bezglutenowej. Biegunki jednak nie minely, przestalam wychodzic z dom, siostra czasami probowala mnie wyciagac a wtedy mialam ataki paniki. Po pol roku bez efektow przyjechalam znowu do Polski poszlam do gastrologa zrobic badania (wszystko ok wyszlo). do psychologa i psychiatry dostalam tabletki. wrocilam do Anglii po tabetkach bylo lepiej troche ale biegunki nie mijaly zrobilam badania genetyczne na tle celiaki i wyszly ze na 99,9% nie mam tej choroby wiec zaczelam normalnie jesc. Po tym 3 lata bylo w miare dobrze biegunki pojawialy se raz na tydzien raz na dwa tyg.a jak sie pojawialy to wtedy bralam przeciwbiegunkowe .Lek zmalal. Psychiatra kazl mi je odlozyc po czasie wiec tak zrobilam.Teraz wracam do Polski bo znowu lek wrocil mialam problem wyjsc do pracy najbardziej jak dostawalam przed wyjsciem biegunke i wtedy pojawial sie strach. Nie wiem co jest nie tak to nie jest normalnezeby miec czesto biegunki, ale moze one spowodowane sa tym lekiem....ciecko mi walczyc i trace nadzieje ze bedzie dobrze

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...