Skocz do zawartości
Forum

Ból głowy, kłucie w klatce i ataki paniki u 14-latki


Gość o...m

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mam na imię Oliwia i mam 14 lat. Boli mnie glowa,serce,klucie w klatce, klucie w rekach i nogach, "kula" w gardle i panicznie boje sie ze cos mi sie stanie. Dostaje jakis atakow paniki, wydaje mi sie ze sie przewroce i mnie nie uratuja. Bylam u psychologa ale mi nie pomogl, badania krwi sa idealne, ciagle chce mi sie spac i wydaje mi sie jakby wszystko bylo jakims snem. Nie wiem co to jest i strasznie sie boje ze cos mi sie stanie

Odnośnik do komentarza

Może masz arytmie serca. Zmierz sobie ciśnienie i napisz ile masz? Mówiłaś o tym rodzicom? Bardzo możliwe, że żyjesz w jakimś wyimaginowanym stresie i stad biorą się te wszystkie objawy, a to, że ciągle o tym myślisz wywołuje tylko dodatkowy niepokój i popadasz w spirale, która powoduje, ze czujesz się jeszcze gorzej. Naprawdę bardzo dużo schorzeń siedzi tylko w naszej głowie. Spróbuj się wyluzować. Zajmij się tym co lubisz. Zapomnij porostu o tym, że coś Ci dolega:-) . Nie wykluczone, że piszę głupoty, ale istnieje prawdopodobieństwo, że mam rację. Jeśli mi nie wierzysz, to idź do kardiologia. Wiem tylko jedno. Dziewczyny w tym wieku tak po prostu nie umierają, wiec naprawdę wyluzuj. Wszystko będzie dobrze :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...