Skocz do zawartości
Forum

piersi


Gość joolaa.18

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mam 18 lat, moim kompleksem sa piersi, male piersi, wstydze sie i przed mezczyznami i przed kolezankami, czuje sie malo kobieca, gdy patrze na kolezanki, ktore nosza dekolty, maja czym sie pochwalic, maja cos w staniku, czuje zazdrosc.
Nie chce miec duzych piersi ale nie chce takich malych, nie mam nawet B, porazka. Moze jakbym poznala faceta, ktory by mnie kochal i podobalyby mu sie, to moze bym sie tak tym nie przejmowala. Ale poki co nie ma mowy o zblizeniu miedzy mna a facetem, bo nie dalabym rady sie przed nim rozebrac. Wiem ze powinnam siebie zaakceptowac ale nie moge. Macie jakas rade jak pozbyc sie kompleksu? Czuje sie zle, jak mala dziewczynka, tak jak wspomnialam malo kobieca.

Odnośnik do komentarza
Gość smalec z masłem

to proste zamiast myśleć o cyckach pomyśl o swojej cipce jako największym kobiecym atrybucie, polub ją całą i skup się na niej, a cycki zostaw facetom bez fantazji, w ogólnym rozrachunku to właśnie twoja myszka punktuje najbardziej, a poza tym Młoda jest tylu facetów i każdy lubi co innego, pie#$ol te cycki nie warto się nimi przejmować serio

Odnośnik do komentarza

[quote="~smalec z masłem"]to proste zamiast myśleć o cyckach pomyśl o swojej cipce jako największym kobiecym atrybucie, polub ją całą i skup się na niej, a cycki zostaw facetom bez fantazji, w ogólnym rozrachunku to właśnie twoja myszka punktuje najbardziej, a poza tym Młoda jest tylu facetów i każdy lubi co innego, pie#$ol te cycki nie warto się nimi przejmować serio

Moze i masz racje

Odnośnik do komentarza
Gość Paweł1994

Spokojnie dziewczyno!
Jest wielu facetów , co nawet nie tyle co nie przeszkadza im brak dużych piersi, co nawet ich kręci..
Może Ci się to wydać śmieszne, ale jak szukasz partnera na dłużej.. to on na pewno nie będzie oceniał Cię w kategoriach "wielkość cycków" - chyba,że jakieś szczyl, na pewno nie normalny chłopak.

Skup się na swoich pozytywnych cechach , nie stwarzaj sobie problemu.. spotkasz fajnego chłopaka. zaczniecie uprawiać seks i na bank ten twój kompleks mu nie będzie przeszkadzał ;) a z biegiem czasu Tobie też nie :)

Odnośnik do komentarza
Gość mr peabody

małe cycki są najlepsze, bo zajebiście sterczą. spytaj dziewczyn, które mają od miseczkę od C wzwyż, co się dzieje z cyckami koło 30, grawitacja je szybko dopada.
głupie masz rozkminy, wiele kobiet oddałoby wszystko za skromne ale sterczące dumnie cycki.

Odnośnik do komentarza

Czy Ty w ogóle sama wiesz, czego Ty chcesz? "Mam małe piersi, ale nie chcę dużych" - to w końcu jak są za małe, to wstaw sobie silikon i nie przynudzaj, a poza tym cycki są cholernie nudne, tylko się majtają i przeszkadzają. Poza karmieniem bachora pożytku z nich żadnego.

Odnośnik do komentarza
Gość SMALLTITTIES

Ivvona, głupoty gadasz.
Duże cycki to problem. Powodują, że jest ciężko, więc kobieta z takim biustem zaczyna się garbić. Takie laski nie mogą stworzyć normalnej relacji z facetem, bo ten będzie chciał tylko jej cycków a nie jej jako kobiety. Małe cycki są fajne, sprawiają, że wyglądamy młodziej i niewinniej. Nie przeszkadzają nam, możemy ubierać się w co tylko chcemy. Jest tyle zalet, że o jeju, tylko sama pomyśl. A jeśli pomimo wszystko nadal masz problem, to noś stanik z push-up.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...