Skocz do zawartości
Forum

Stosunek przerywany a ciąża


Gość a...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 25 lipca współzyłam z chłopakiem stosunek byl przerywany do wytrysku w pochwie nie doszło. na nastepny dzien zaczeły bolec mnie piersi w okolicach pach , nadmierny apetyt , potliwosc , prztluszczajace sie wlosy zmiany nastroju. dodam ze miesiaczke powinnam dostac 4 sierpnia mam wszystkie objawy dotyczące miesiaczki temperatura ciała wynosi 35,9 -36,2 czy to moze byc ciaza i objawy takie same jak na ciaze po 5 dniach od stosunku ?

Odnośnik do komentarza
Gość ZakochanyWNiej

Witam,
moja dziewczyna bierze tabletki antykoncepcyjne od 2 miesięcy. Zawsze regularna pora, bez żadnych obsunięć czasowych, antybiotyków, przerw, chorób. Seks miał miejsce, że tak to ujmę, w dniu zażycia 3 tabletki z trzeciego blistra. Stosunek przerywany, czyli nie kończyłem w Niej.
Czy zbędnym jest robienie testu ciążowego? Jeśli nie skończyłem w pochwie, jest możliwość ciąży przy zabezpieczeniu tabletkami anty?
W połowie trzeciego opakowania tabletek, dziewczyna dostała nadwrażliwości piersi.

Dziękuję za opinie w temacie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Stosunek przerwany z chlopakiem bez prezerwatywy a choroba weneryczna Miesiąc temu miałam stosunek przerwany z chlopakiem bez prezerwatywy. Dzień po stosunku miałam poty nocne oraz biegunkę utrzymująca sie tydzień. Dodam że wczesniej bylam lekko przeziębiona. Teraz mam powiększone migdaly i jakby na nich jakies pęcherzyki bylam u lekarza ale powiedzie mi ze węzłów chłonnych nie mam powiększonych. Boje sie bardzo że choruje na jakas chorobę weneryczną. Proszę bardzo o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Witam. Tydzień temu kochałam się z chłopakiem metodą przerywaną. Do tego był to ostatni dzień miesiączki (występowało krwawienie). Chłopak zdążył wyjąć penisa przed wytryskiem. Dzień po tym również odbyliśmy stosunek bez zaskakującego zakończenia. Obawiam się jednak ciąży. Czy można przybliżyć mi szanse i na co powinnam zwrócić szczególną uwage? (dodam że borykam sie od dwoch miesiecy z plamieniem miedzymiesiaczkowym i bolem podbrzusza - jednak moje miesiączki sa regularne)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...