Skocz do zawartości
Forum

Pomocy! Co zrobić, żeby nie mieć okresu w dniu ślubu?!


Rekomendowane odpowiedzi

Help! Ogromnie ważna sprawa. Dziś dostałam okres. Wychodzę za mąż 22 sierpnia i 21 akurat przypada kolejny okres! Tabletek antykoncepcyjnych nigdy nie brałam, ale zamierzam zacząć i mam już wykupione dwa opakowania. Czy jest jakaś szansa na przesunięcie okresu? Jeśli tak to proszę dokładnie opisać co powinnam zrobić, dziś zacząć i robić przerwę czy nie? Bo może jeśli wzięłabym przez 21 dni, to w tej przerwie akurat pojawiłby się okres? W ostateczności mogę mieć końcówkę okresu w dniu ślubu, ale nie chcę początku! Z drugiej strony gnębi mnie taka sprawa - czy powinnam ryzykować i zacząć brać tabletki miesiąc przed ślubem? Nie wiem jak mój organizm zareaguje, mam małe problemy z cerą, mam wizję, że mnie wysypie na samo wesele (jak to ja - zakładam najgorsze). Proszę o przemyślane rady. Dodam, że tabletki które mam to Atywia, a z miesiączką nie chodzi o ból, bo odpukać przechodzę bardzo łagodnie, tylko o komfort - biała ogromna suknia i miesiączka - to mnie przeraża! Z góry dziękuję i czekam niecierpliwie na radę!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...