Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego nie mogę zajść w ciążę?


Gość p...l

Rekomendowane odpowiedzi

Byłam 2 razy w ciąźy obie ciąźy to poronienia od dwóch lat staram się z mężem odziecko i nic.mama i siostra mają problemy hormonalne czy ja też powinnam zrobić badania hormonalne i czy przez to nie mogę zajsc w ciąźy??????

Odnośnik do komentarza

Kochana wiem co czujesz.. ja z narzeczonym tez sie dlugo staralismy. Wkoncu sie udalo, upragnione II kreski na tescie.. po czasie potworny bol, mnostwo krwi.. poronilam w imieniny narzeczonego.. minal rowny rok.. znow sie udalo.. i tez niestety poronilam.. badania, badania jeszcze raz badaniaaa !
Wina- hormony.. jednych za duzo, drugich (odpowiedzialnych za utrzanie ciazy) cholernie malo.. dlugie leczenie... i tragedia na nowo.. trzecie poronienie.. psychicznie zdeptana.. diagnoza ?
Najgorsza jaka kobieta moze uslyszec.. moj organizm traktuje ciaze jak intruza i wytwarza "przeciwciala" . Poprostu pozwala ciazy rozwinac sie max do 2 miesiaca a potem sam ja niszczy.
przebadaj sie, kupe kasy Cie to bedzie kosztowac bo na NFZ nie masz co czekac.. rob prywtnie wszystko.. zycze Ci z calego serduszka, zebys wkoncu dostala twn najpiekniejszy prezent od zycia :*

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...