Skocz do zawartości
Forum

Odczuwanie przyjemności podczas seksu


Gość w...m

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien Dobry. Jestem z moim chlopakiem od 8 miesiecy a wspólzyjemy ze soba od 2 tyg. i przy pierwszym razie odczuwalam przyjemnosc a teraz juz nie odczuwam. Gdy robi mi palcowke to odczuwam przyjemnosc. Dlaczego nie odczuwamy przyjemnosc podczas seksu?

Odnośnik do komentarza
Gość heheszkaaaau

Może to przez to, że już przyzwyczaiłaś się do odbierania przyjemności poprzez palcówkę, bo wcześniej się masturbowałaś.
Twój organizm nie jest przyzwyczajony do penetracji penisem, więc po prostu na to nie reaguje. Jeśli tak jest to lepiej porozmawiajcie o tym i powoli przyzwyczajajcie Twoje ciało na normalny seks. Jeśli jednak nie mam racji, to radzę Wam gdzieś o tym poczytać lub udać się do specjalisty.

Odnośnik do komentarza

Przyjemność ale czy osiągnęłaś orgazm ? czy była to tylko przyjemność bez orgazmu ? Bo sama przyjemność za pierwszym razem mogła być na tle psychicznym - bardzo tego chciałaś ,podniecało Cię to itp natomiast następny raz był już że tak napiszę na " zimno " , do tego może za krótka gra wstępna , może nie odczuwałaś potrzeby , może to jednak nie ten facet , przyczyn może być wiele.

Odnośnik do komentarza

~heheszkaaaau ja sie nigdy nie masturbowalam to on mi robi palcowke przed seksem. :)

niki500 chodzi oto ze byla przyjemnosc i nawet bylam blisko orgazmu. To jest ten facet. ;)

A moze to przez to ze mialam maly wypadek. Jak mialam 10 lat to upadlam na rure metalowa i no niestety opilam sobie co nie co i mi krew leciala i bolalo przez kilka dni. Czy to moze byc powod ze nie odczuwam przyjemnosci podczas seksu?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...