Skocz do zawartości
Forum

Czy to jest dobry seks ?


Gość czy tak można

Rekomendowane odpowiedzi

Gość to ci pisze facet

A dlaczego tylko do dziewczyn? Uważasz, że tylko one znają odpowiedź? Niby dlaczego tylko one miałyby ją znać? A faceci nie biorą do buzi? Też biorą i to wcale nie tylko geje.

Bzdura.

Nikt jej nie zna. Seks oralny jest praktykowany przez ludzi co najmniej od starożytności, o czym świadczą choćby rysunki na greckich wazach, czy murale z rzymskich domów publicznych. Znany był też w Azji (również bogata ikonografia) i w Mezoameryce (sporo figurek w stosownych pozycjach). Tak więc pytanie Twoje jest raczej dowodem na brak otwartości w sprawach seksu, zapewne narzucony kulturowo ("katolicki kraj") oraz braki w wiedzy ogólnej, szczególnie antropologicznej. Tymczasem ludzie starożytni byli w tychże sprawach daleko bardziej pozbawieni hamulców.

Odnośnik do komentarza

hmmm, skąd się wziął i dlaczego? hmm? pewności nie mam, nie posiadam w tym temacie żadnej naukowej wiedzy, ale mam swoje przypuszczenia.
Wg mnie mogło być tak: jakaś babinka miała okres, i jej facetowi zachciało się seksu ale ta stwierdziła że obrzydza ją myśl o "stosunku pełnym krwi" ale mimo wszystko tez nabrała na niego ochoty, a że wiadomo nie od dziś że wnętrze pochwy i wnętrze ust są podobne więc podjęto "próbę badawczą". początkowo było fajnie, a że kobitka już wykazała się pomysłowością to rozbudowała swa kreatywność o posługiwanie się również językiem (którego w pochwie brak). (teoria fellatio)
Facet był zadowolony że cho cho!
Jednak kobieta nie byłaby kobieta gdyby nie stwierdziła - "hola, hola mi tez się coś należy!".
Facet jako że był już baaaardzo zadowolony (i przez to również "chwilowo niesprawny") postanowił się odwdzięczyć a przy okazji również przeprowadzić mały eksperyment na kobiecie ("a co będzie gdy ja użyje wobec ciebie swojego języka?"). próba okazała się strzałem w 10! (powstanie minety)
Jak wszystko na tej kuli ziemskiej również i łóżkowe przyjemności zaczynają się z powodu pomysłu, ciekawości i chęci eksperymentowania.

Pół żartem pół serio ale myślę że nt.

Odnośnik do komentarza

~to ci pisze facet

...

Seks oralny jest praktykowany przez ludzi co najmniej od starożytności, o czym świadczą choćby rysunki na greckich wazach, czy murale z rzymskich domów publicznych. Znany był też w Azji (również bogata ikonografia) i w Mezoameryce (sporo figurek w stosownych pozycjach)...
...ludzie starożytni byli w tychże sprawach daleko bardziej pozbawieni hamulców.

Kolego w całym tym swoim historycznym wywodzie zapomniałeś o elementarnej wręcz podstawie, będącą bazą do wszystkiego w tej kwestii czyli traktacie indyjskim w sanskrycie na temat seksualności i zachowań seksualnych, którego autorstwo przypisuje się Watsjajanie (Vātsyāyana Mallanaga) żyjącemu prawdopodobnie pomiędzy I a VI wiekiem naszej ery. Jego pełny (oryginalny) tytuł to "vātsyāyana kāma sūtra".

A mówiąc po ludzku jak mogłeś nie wspomnieć o hinduskiej/indyjskiej Kamasutrze ?!

Odnośnik do komentarza

Zakażenie HIV przenosi się przez spermę i przez przezroczystą wydzielinę, która będzie miała styczność z błoną śluzową jamy ustnej oraz z uszkodzonymi dziąsłami itp, nawet przez nieuszkodzoną błonę może dojść do zakażenia, więc przemycie penisa w niczym nie pomoże, jeśli będziesz miała go w buzi, a ocet spirytusowy tylko pogorszy sprawę, bo łatwiej wtedy HIV może się przedostać przez błonę śluzową ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...