Skocz do zawartości
Forum

Niskie libido, mały zarost, mały penis


Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Mam 23 lata i nie mam ochoty na sex. Moja dziewczyna chce sie kochać ale ja nie mam ochoty.
Martwi mnie też wielkość mojego penisa. W zwodzie ma on długość 13,5cm i 11cm grubości. Nieraz gdy kocham sie z dziewczyną to moj peniś zamiast stawać sie twardszy to on słabnie. Mam też słaby zarost. Na brodzie jest trochę włosków. Po stronie prawej duzo mnie ale też są widoczne ale po stronie lewej prawie brak. Wygląda to bardzo komicznie.
Czy powinienem iść do endykrynologa ???
Czy moge sobie najpierw zrobić badania testosteronu ??? I którego zwykłego testosteronu czy wolnego ???

Odnośnik do komentarza
Gość Pa_lo_ma

~The Special One
Spróbuj kilkutygodniową absencję seksualną. Nie masturbuj się. Jeśli to nie pomoże to udaj się do seksuologa.

Ty to chyba o niczym innym nie myślisz a tylko stale to robisz. Autor posta ani słowa nie napisał o tym, że się masturbuje . Strasznie jestem ciekawa, skąd tobie to przyszło do głowy.

mheld !
Nie czekaj ani chwili tylko wejdź na drogę kontaktów z lekarzami. Jeśli wybierzesz opcję NFZ to musisz uzbroić się w cierpliwość, bo terminy wizyt u specjalistów są masakrycznie długie. A zatem czym szybciej tym lepiej. Zacznij od lekarza POZ , bo i tak od niego potrzebujesz skierowania.

Odnośnik do komentarza

Jak to ładnie mówią - "przezorny zawsze ubezpieczony".
Z tego co piszesz to rzeczywiście możesz mieć problem z poziomem hormonów. Całkowitej pewności nie będziesz miał póki się nie przebadasz. Badania na pewno Ci nie zaszkodzą - "a nuż widelec" pozwolą polepszyć jakość twojego życia, jeśli wykryją coś złego i zaczniesz to leczyć"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...