Skocz do zawartości
Forum

Delikatne krwawienie w połowie cyklu


Gość Mała24

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Kilka dni temu - 17.02 zdecydowaliśmy się z narzeczonym na współżycie bez zabezpieczenia. To była świadoma decyzja i obydwoje wiemy, co może być efektem współżycia bez zabezpieczenia oraz wytrysku w środku. Kochaliśmy się dwukrotnie a mój narzeczony dwukrotnie skończył w środku. Ostatnią miesiączkę miałam 3.02 i trwała ona pięć dni. Dokładnie dwa dni po stosunku - 19.02 około południa pojawiło się u mnie lekkie krwawienie. Krew była całkowicie inna niż przy miesiączce - była bardzo czerwona - jasno-czerwona z odrobiną śluzu przez krótką chwilę. Krwawienie ustało całkowicie na następny dzień, czyli dzisiaj. Nie było ono obfite, wręcz nawet bardzo delikatne. Odczuwałam lekki dyskomfort w podbrzuszu. Nie był to ból ale delikatny ucisk, który jest odczuwalny w dalszym ciągu. Miesiączkę powinnam dostać około 2-3 marca. Myślałam, że pojawiła się ona szybciej jednak już nie krwawię. Czego objawem może być to delikatne krwawienie. Kilka dni wcześniej miałam objawy owulacyjne i był to czas, w którym owulacja mogła się pojawić więc ciąża jest brana pod uwagę i co bardzo by mnie ucieszyło. Chciałabym jednak wiedzieć, na co wskazuje to krwawienie, które przytrafiło mi się po raz pierwszy. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za odpowiedź. A czy takie krwawienie może zdarzyć się jeszcze kilka dni po? Ponieważ wczoraj przytrafiło mi się ponownie na bardzo krótko? Zadaję tyle pytań, ponieważ chwilowo jestem za granicą i nie mam możliwości udać się do ginekologa.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Dziękuję renata6k za odpowiedź. A czy takie krwawienie występuje zazwyczaj tylko przez chwilę czy może się powtórzyć? Pytam, ponieważ wczoraj przytrafiło mi się ponownie na krótką chwilę a mianowicie w trakcie stosunku i w trakcie też ustąpiło. Zadaję tyle pytań, ponieważ jestem obecnie za granicą i nie mam możliwości wybrać się tu do ginekologa. Wiem, że ciąży nie da się wybadać przez internet jednak zmartwiło mnie to krwawienie i chciałam jak najszybciej dowiedzieć się, z czym jest ono związane. Zadzwoniłam do mojego ginekologa jednak nie chciał udzielić mi odpowiedzi przez telefon.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Gość renata6k

Raczej jest to plamienie jednorazowe. A jaki był odstęp czasu między pierwszym plamieniem a tym drugim, podczas współżycia? Jeśli było to w ciągu 24 godzin to chyba można to zaliczyć do jednego plamienia, tylko podczas współżycia aktywowała się jego część, która normalnie może by się wchłonęła. Troszkę już tu gdybam, ale niedługo już będziesz zmogła zrobić test i powinno się wszystko wyjaśnić. Tylko test wykonaj dokładnie z instrukcją, ponieważ wszelkie odstępstwa mogą zafałszować wynik.

Odnośnik do komentarza

Witam mam 26 lat mam problem z Miesiączka. Ostatnio spóźniła mi się miesiąc czasu. Dostałam ja 30.12.2012 a skończyła mi się 7.01.2013. Dzisiaj tj 18.01.2013 pojawiło się u mnie lekkie krwawienie. Co to może oznaczac.? Proszę o odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Witam;) Mam 22 lata miesiączki mam co 26 -28dni. Ostatnią miesiączkę dostałam 1.06 trwała 6 dni po czy dostałam ponowne krwawienie 14.06 które trwa do dzisiaj przypomina miesiączkę... ale po 14 dniach?? 16.06 zaczełam odczuwać tkliwość sutków (raczej nie mam takich objawów, najwyżej przed miesiączką, a nie w trakcie). Współżyje z chłopakiem i zabezpieczamy się prezerwatywą, uważaliśmy jak zwykle. Co to może być i czy może to być ciąża?

Odnośnik do komentarza

Witam , mam 20 lat, nie jestem dziewicą. Dziesięć dni temu skończyła mnie się miesiączka , 3 dni temu zauważyłam krew na papierze toaletowym ( miała jasnoczerwony kolor), bolały mnie też krzyże i lekko podbrzusze.Wczoraj plamiłam , miałam ciemnobrązowe plamki na majtkach. Nie wiem co się dzieje , ogólnie czuje się dobrze. Proszę o odpowiedź, bo boje się ,że mam raka.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...