Skocz do zawartości
Forum

Czy od dotykania penisa można zajść w ciążę?


Gość u...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie czy podczas pieszczenia członka ręka aby dostać wzwód można zajść w ciąże.Dodam że chłopak był rozebrany a ja w ubraniu , nie doszło do penetracji ani wytrysku nie dotykałam ręką swoich miejsc intymnych był to mój 13/14 dc .Bardzo proszę o szybką odpowiedz. dziękuję

Odnośnik do komentarza
Gość ileż można

Skoro nie wiesz, w jaki sposóbzachodzi się w ciążę, nie zabieraj się za seks. To zabawa dla doroslych, a nie malych dziewczynek. NAJPIERW EDUKACJA, POTEM KOPULACJA, NIGDY ODWROTNIE.
A skoro nie wiesz jak dochodzi do zapłodnienia, załóż że kobieta jest np. wiatropylna, albo zostaje matką, gdy spojrzy w oczy mężczyźnie; weź też pod uwagę, że w starozytności wiele bogiń zachodziło w ciążę w ogóle bez dotykania mężczyzny. Matki dziewice, choćby egipska Izyda, czy chrześcijańska Maria.

Odnośnik do komentarza
Gość można można

Można, można. Tylko zamknięcie się w klasztorze klauzurowym, gdzie nawet innych zakonnic się nie widzi, obowiązuje bezwzględne milczenie, a jedzenie podają przez szparę między drzwiami a podłogą jest na 99% skuteczne.
P.s. nawet i wtedy nie zapomnij o spirali i tabletkach PO. Medytacja też czasem zapładnia. To ten 1%.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...