Skocz do zawartości
Forum

Stosunek przerywany a ryzyko ciąży


Gość e...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie w sobote kochalam sie z moim partnetem po poltora rocznej przerwie ,, stosunek byl przerywany ale partner wyszedl duzo wczesniej przed wytryskiem ... od wczoraj bola mnie jajniki raz prawy raz lewy .. co moze byc tego przyczyna ?

Odnośnik do komentarza

Ponad tydzień temu uprawiałam z moim chłopakiem stosunek przerywany bez zabezpieczenia, po 6 dniach udałam sie do ginekologa który powiedział, że mam rozszerzona szyjkę i zaleca test ciążowy który ze strachu zrobiłam odrazu wyszedł negatywny, po 7 dniach od spodziewanego terminu zrobiłam test ponownie i rownież wyszedł negatywny. Mija 8 dzień kiedy nadal miesiączki nie ma, bolą mnie piersi i czasami odczuwam kłucie w podbrzuszu. Czy jest możliwość ze mogę byc w ciąży czy to przez stres?

Odnośnik do komentarza

Wczoraj uprawiałam seks ze swoim chłopakiem bez prezerwatywy . Był on przerywany co 10 sekund . W sumie to była zabawa taka . Partner cały czas wycierał śluz wydobywający sie z jego penisa by zmniejszyć ryzyko ciąży . Wytrysku nie było. Czy jest szansa ze zostałam zapłodniona ? Jestem bardzo młoda tak ze nie chciałabym .

Odnośnik do komentarza
Gość Xyz1000

Głupota jest uprawiać stosunek przerywany i to co 10.s . Jak się bawić to na całego a wyjmować przed samym wytryskiem. Ale teraz poważnie.
To czy Twój partner wycieral członka czy nie, nie ma wplywu na to czy znajdziesz w ciążę czy nie. Prejakulat mogl się wydobywac cały stosunek więc co się miało dostać do środka to już się dostało. Ryzyko jest ponieważ jak wiadomo w prejqkulacie zdarzają się plemniki i to bardzo często i w takiej ilości, która jest w stanie zaplodnic kobiete.
Jeżeli jesteś w pobliżu dni plodnych lub jesteś w trakcie, to jest to duże prawdopodobieństwo ze doszło do zapłodnienia. Test w pierwszym dniu spodziewanej miesiączki da pewność.
Na przyszłość używaj zabezpieczeń zamiast później szukać odpowiedzi na forach społecznościowych.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...